Zebra Halı Modelleri

Zebra halılar özellikle siyah beyaz döşenmiş oturma odaları için ideal halı modelleridir. Bu halılar pek fazla piyasada görülür sayılmaz. Çıktığı zaman rağbet gören bu halı modelleri şimdi o kadar tercih edliri değildir.

Şuan zebra halılar daha çok internet üzerinden satılmakta. Bu halı modellerinin şıklığı insanda hoş bir his uyandırıyor. Ayrıca bu halıların kalitesi çok başka.

İsteğe göre el yapımı zebra halılar da satın alabilirsiniz. Ama kesinlikle yapım süresi için beklemelisiniz. Çünkü önceden yapılmış el yapımı zebra halılar bulamazsınız. İsteğiniz üzerine yapıma başlarlar.

Başta bu halı modellerinin boyutu küçük olduğu için sorunlar yaşanmıştı. Her oturma odasına kısa halı uymuyor tabiki. Daha sonra bu halı modelleri çeşitlenmeye başlayınca büyük olanları da piysaya sürülmeye başlandı.

Değişen zebra halı modellerinde kahverengi de yerini almıştır. Kahverengi ve beyaz zebra halı modelleri de oldukça şıktır. Bu halı modelleri oturma odalarında klasik eşyalarla birlikte şık duracaktır.

Gerçi şimdi zebra halı modellerinin de renkli olanlarını bulabilirsiniz. Zebra halı modellerinin desenlerinde kırmızı ve siyah rengli halı modelleri de vardır. Artık isteğe göre de yapıyorlar yani mavi de şık durabilir.

Ayrıca, zebra halı modelleri merdivenler içinde kullanılabilir. İki katlı evlerin merdivenlerinde kullanılabileceği gibi ayakkabıyla basılmayan bina merdivenleri için de kullanılabilir. Hoş bir görüntüsü olduğu için merdivenleri şık gössterecektir. Denemenizi tavsiye ederim.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git