Yuvarlak Halı Modelleri

Yuvarlak Halı Modelleri ve Fiyatları

2015 yılının sonlarında piyasaya sürülmekle birlikte 2016 yılında daha çok dikkat çeken ve çokça kullanılmaya başlayan halı modelleri şüphesiz ki yuvarlak halı modelleri. Gerek oval olsun gerekse de direk yuvarlak olsun bu halı modelleri özellikle büyük ara holleri olan ev sahiplerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Yuvarlak halı modelleri sadece ara hollerde değil geniş yatak odalarında ya da farklı dizayn edilmek istenen misafir odalarında çokça tercih ediliyor. Ayrıca yazlık evlerin salonlarında ya da yazlık evlerin özel oturma köşelerinde de tercih edilen bu yuvarlak halı modelleri kalitesi ile de göz dolduruyor.

Yuvarlak halı modellerinde en çok tercih edilen tonlar şüphesiz ki soft ve naturel renkler. Bu renklerin halıya kattığı ambiyans ile odalar daha da ağır ve daha da özel bir hava kazanıyor. Özel oturma köşelerinde bu halılarla birlikte oldukça canlı tonlarda seçilen berjerler le birlikte evin en dikkat çeken noktası haline getirilebiliyor.

Yuvarlak halı modellerinde daha çok klasik modeller tercih ediliyor. Etrafı da tamamen püsküllü şekilde hazırlanan bu halı modelleri daha çok klasik takımlardan hoşlananların tercihleri arasında yerini alıyor. Klasikten hoşlanmayanlar ise bu modelleri evlerinde doğru bir kombin oluşturmayacağını bildiği için tercih etmiyor.

Yuvarlak halı fiyatları 100 Tl ile 300 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri halı satışı yapmakta olan mağazalardan yada internet üzerinde satış yapmakta olan e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Önceleri sadece yuvarlak halı modelleri şeklinde hazırlanmış olan bu halı modelleri artan yoğun ilgi ile birlikte daha oval şekillerde de hazırlanmaya başlandı. Evlerde en çok tercih edilen yuvarlak halı modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde evlerde kullanmakta olduğunuz mobilya ve diğer ev aksesuarlarına uygun renkleri tercih ederek şık ve estetik bir tasarım oluşturabilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git