Yeni Perde Modelleri

Yeni perde modelleri ve fiyatları, 2019 yeni perde modelleri ve tasarımları, salon perdeleri, yatak odası perdeleri, 2019 modern perde modelleri ve tasarımları…

Her yıl değişen perde modelleri ve tasarımları  arasına Rustik yeni perde modelleri de eklenmiştir.

Yeni Perde Modelleri ve Tasarımları

Düğün sezonunun açılmasıyla dekorasyon pazarı da açılmıştır. Evini yenilemek isteyen veya yuva kurmak isteyen çiftlerin ilk yaptıkları işlem perde modellerine bakmak oluyor.

Çok küçük dokunuşlar yaparak evinizin havasını değiştirebilecek birçok perde modelinin her yıl tekstil fuarlarında tanıtımı yapıldığını biliyor muydunuz?

File perde modelleri, standart perde modellerinden sıkılanlar için alternatif olabilir. Genellikle beyaz renkli olan bu modeller müşterilerin tercihlerine göre değişim göstermektedir.

Desenli perde modelleri de beyaz ağırlıklıdır fakat modern desenler sayesinde dikkat çeken perde modellerindendir.

Çiçekli tül perde modelleri de tüm salon ve oturma odalarına uyum sağlayarak, modernlikten yana ferah bir atmosfere de sahip olmanızı sağlamaktadır.

Yeni Perde Modelleri

Yeni Perde Modelleri

Yeni Perdeler

Ağır dökümlü Fransız perde modelleri de her yıl olduğu gibi bu yılda dikkat çekmiştir. Klasik dekorasyona sahip salonlar ve toplantı salonlarında kullanımına özen gösterilen Fransız perdeler renkleri ve desenleriyle dekorasyonu tamamlamaktadır.

Evinize en uygun perde modelini seçerken, mobilya dekorasyonunuzu tamamlayan bir perde seçmeniz odanızın tarzını yansıtması gerekmektedir. Perde seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur da renkler arasında uyum olması gerekmektedir.

Perdenin kullanılacağı odanın salon, yatak odası veya çocuk odası da perde seçimini etkilemektedir.

Yeni Lüks Perdeler

Yeni Lüks Perdeler

Yeni Perde Tercihleri

Eski dönemler için perde modelleri tamamen sade ve pastel renklerden oluşmaktadır. Şimdilerde ise daha sade perde modelleri, desenli perde modelleri ön plana çıkmaktadır. Mutfaktan, oturma odasına kadar her yerde kendine kullanım olanağı bulan siyah renkli perdelerde çok cesur desenler bulunmaktadır. Siyah saten renkli perdeye, açık renk beyaz tüllerle birlikte kullanılmaktadır. Her türlü ihtiyaca uyum sağlayan, bu yılın moda rengi olan mor renkli perdeler, her odaya şıklık ve modernlik kazandırmaktadır.

Renk Renk Perde Modelleri

Renk Renk Perde Modelleri

Yeni Perde Seçimi

Çok fazla tercih edilen tül perdeler, doğru yapılan dekorasyonlar sayesinde, iç mekânlarınıza güzellik katmaktadır. Odanıza alacağınız perdeleri incelerken, tüm perde modellerini incelemeniz ve eşyalarınıza göre perde seçimi yapmanız gerekmektedir. Perde seçimi yaparken, duvarlar ve eşyalarla uyum sağlayan perde modelleri sayesinde evinize ferah bir hava katabilirsiniz.

Yeni Modeller Perde Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git