Yazlık Halı Modelleri

admin

Updated on:

Çiçek Motifli Halı

Yaz geline kıyafetlerimiz, ayakkabılarımız, üzerimizde ki aksesuarlar nasıl inceliyorsa halılarımız da kışlık taraftan yazlık tarafa geçiyor. Hem çok kullanışlı oluyor hem de oldukça güzel görünüyor  yazlık halı modelleri; tabi sadece ince olması yeterli değil. Mobilyalarınız, oturma takımlarınız, yatak odası mobilyalarınız ile renk ve model olarak uyum içerisinde olmalıdır.

İster yazlık olsun, ister normal bina ev için olsun yazlık ince halı modelleri ile temizlik çok kolay ve bu halıların kullanımı açısından büyük kolaylık sağlanıyor. Yazın nefes aldırmayan sıcağından da bunalmanızı önleyen yazlık ince halı modelleri yazın serin bir ortam isteyenler için şahane bir ürün. Önceden yaz aylarında halılar tamamen kaldırılır yerlerin serin olması için boş bırakılır bir şey serilmezdi. Gelişen teknoloji sayesi ile imal edilen ince halılar sayesinde artık yaz aylarında da tasarımdan ve rahatlıktan ödün verilmiyor.

Yazlık halı fiyatları kışlık olan halılara göre daha uygundur. Halıları halı satışı yapan mağazalar üzerinden, e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsinizi. Yazlık ve ince halı fiyatları 100 Tl den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yazlık ince halılarda bu yıl içimizi açan canlı renkler, renkli motifler ve rahat sportif modeller ilk göze çarpanlar arasında. Genellikle yaza uygun içimizi açan renklerde imal edilen ince halılar artık özellikle renklerin pastel tonları ile karşımıza çıkıyor. Kısa tüylü olması ve ince yapısı olmasının yanında halıların kaydırmaz olması ile kullanımda büyük bir kolaylık vaat ediyor. Modern desenler, tırtıklı motifler ve altında yer alan kaydırmaz dokusu ile yazlık ince halı modellerinde seçenek ve alternatif oldukça geniş.

 

Yorum yapın