Yatak Odası Perde ve Halı Seçimi

Karanlık ortamda yatmak isteyen kişiler çoktur. Yeni teknoloji ile yatak odalarında güneş ışığını %5 kadar indirebilecek perde modelleri bulunmaktadır. Aydınlık ortamda yatmak isteyen kişiler için açık renk tül ve perdeleri tercih edebilirsiniz. Yatak odalarında daha şık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler perdelerde çeşitli aksesuarlar kullanarak hoş bir dekor elde edebilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonun da perde seçerken yatak odası renklerine uygun perde rengi seçerseniz şık ve modern görünüm elde edebilirsiniz. Yatak odası perdelerinde sade  tasarımları tercih edenler olduğu gibi işlemeli perdeleri de tercih edenler bulunmakta olup bu tamamen kişisel tercihe göre belirlenmektedir.

Yatak odası halı seçimin de halıları ve perdeleri aynı renk tonlarında tercih edebilirsiniz. Modern yatak odası dekorasyonlarında modern halı tasarımları tercih ederek, klasik tasarımlarda da klasik halı tasarımlarına yer vererek şık ve hoş yatak odası dekorasyonları oluşturabilirsiniz. Beyaz yatak odası takımlarında siyah beyaz halı modelleri, beyaz yatak odası takımlarında gri ve siyah çizgili halı modelleri tercih edebilirsiniz. Yatak odalarında halı yerine yollukları tercih edenlerde bulunmaktadır.

Bayanlar tarafından yatak odası halıları yatak örtüleri ile uyumlu halı ve yolluk modellerine öncelik verilmektedir. Zeminlerde açık renk laminat yada parke varsa koyu renk yada koyu işlemeli ve desenli halılar kullanarak estetik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yatak Odası Perde ve Halı Seçimi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git