Yatak Odası Perde Modelleri 2022-2023

Yatak Odası Perde Modelleri: Yatak odası perde tasarımları ve çeşitleri, yatak odası tül perdeleri, yatak odası fon perdeleri, 2022 ve 2023 yılı için özel olarak tasarlanmış şık ve modern tasarımları…

Yatak Odası Perde Modelleri ve Fiyatları

Yatak odaları bayanların en güzel ve şık olmasını stediği yerler arasında yer almaktadır. Yatak odaları özel olarak tasarlanmış perdelerdir. Yatak odası perde seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Yatak odası perde modelleri içinden şık ve modern görünümlü perdeleri seçerek güzel bir yatak odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Yatak odası perdeleri kadar yatak odası tül modelleri yatak odalarına güzel br görünüm katmaktadır. Yatak odası güneşlik modelleri perde takımları içinde yer almaktadır.

Perde üreticisi firmalar, Taç, Englih Home, Brillant vb firmaların 2016 ve 2017 yılı için özel olarak tasarlamış olduğu perdeler çok beğenilmektedir. Özellikle 20 ile 45 yaş arası bayanların tercihleri arasında bulunmaktadır.

Yatak odası perdesi seçiminde açık renkleri tercih edebilirsiniz. Yatak odası takımları ile uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Yatak örtülerini perde renkleri ve yatak odası takımları ile uyumlu tercih ederek modern görünümlü yatak odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Yatak odası perde fiyatları perde kalitesi, kullanılan kumaş kalitesi ve uygulama yapılacak olan pencerenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Yatak odası perde metre kare fiyatları 50 Tl den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri ister peşin isterse de kredi kartına taksit imkanları ile sahip olabilirsiniz.

Yatak odası perde kampanyaları yılın belirli dönemlerinde perde üreticisi olan firmalar kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları takip ederek aynı ürünü daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek aynı ürünü %40 yada %50 daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Yatak odası perde görsellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek yatak odanıza en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Yatak Odası Perdeleri

Desenli Yatak Odası Perdeleri

Desenli Yatak Odası Perdeleri

Yeşil Yatak Odası Perdeleri

Yeşil Yatak Odası Perdeleri

Yatak Odası Perde Modelleri 2022-2023 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git