Weltew Yemek Odası Takımı

Weltew Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

 Evde ister misafirlerinizle istersenizde tek başına yemiş olduğunuz yemekleri bir şölen havası içinde geçirmek için yemek odası takımlarınızı Weltew mobilya yemek odası takımları ile değiştirebilirsiniz. Yemek odası takımları en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çok şık ve estetik tasarımları ile evinize ayrı bir konfor ve hava katacaktır. Ergonomik sandalye tasarımları ile yemek saatlerini dinlenerek geçirebilirsiniz.

Kalite, dayanıklılık, gösteriş ve konforu bir arada bulabileceğiniz çok modern tasarımları bulunmaktadır. Evlerde bu ürünleri çok uzun süre kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar hem sizin hemde evinize gelecek olan misafirlerin ilgisini çekecektir. Salon ve misafir odalarına ayrı bir şıklık ve estetik katacak olan bu tasarımları mutlaka incelemenizi öneririz.

Yemek odası açılır ve kapanır modelerini tercih etmenizi öneririz. Bu modeller evlerde çok yer kaplamamakta olup aynı zamanda çok kullanışlı ürünler arasında yer almaktadır.

 Weltew yemek odası fiyatları 5000 Tl ile 10.000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satılmakta olup evlerde kullanmış olduğunuz mobilya ve diğer aksesuarlarla çok uyumlu modelleri bulunmaktadır. Şirket aynı zamanda Ötv indirimi ve Weltew kampnayalı yemek odası takımları tercih ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Vadeli ödeme seçenekleri içinden 12 aya varfan vadeli ödeme imkanlarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan ödeme imkanı sunmaktadır.

En çok tercih edilen yemek odası takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

EN ÇOK TERCİH EDİLEN WELTEW YEMEK ODASI TAKIMLARI

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git