Weltew Mobilya Bazalar

Yatak odalarında ve genç odalarında çok tercih edilen bazalar evlerde çok tercih edilmekte olan ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır…

Weltew Bazalar

Evlerde yatak odalarında çok tercih edilmekte bazalar bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Evlerde kullanılmakta olan dolapların yetersiz kaldığı durumlarda en çok kullanılan eşya saklama yerleri arasında bazlar yer almaktadır.

Baza alırken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında almış olduğunuz bazaların sağlam ve kaliteli olması gerekiyor. Hem ürün saklamak ve yatak için kullanılmaktadır. Bazalar çok sık açılıp kapanan ürünler olduğu için baza makaslarının sağlam olması gerekiyor. Çocuklu evlerde özellikle baza kilidi bulunması çok önemlidir.

Çift kişilik baza modelleri yatak odalarında ercih edilmektedir. Tek kişilik baza modelleri genç ve çocuk odalarında tercih edilmektedir. Ahşap baza modelleri meşe ve ceviz ağaçlarından yapılmış modelleri bulumaktadır.

Weltew tek kişilik baza fiyatları 400 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Weltew çift kişilik baza fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında değişmektedir. En çok tercih edilen modeller arasında Diano baza, Bolero baza, Hurrem baza, Karamel profil baza en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Weltew baza modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.Sizde bu modelleri tercih ederek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

Weltew baza tasarımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Weltew Baza Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git