Weltew Köşe Takımları 2022-2023

Evlerde salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olan köşe takımları Weltew kalitesi ve çizgisi ile evlerde yerini alarak şık ve estetik bir görünüm sunmaya devam ediyor…

Weltew Köşe Koltuk Takımları

Evlerde salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olan köşe takımları evler şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda evlerde çok yer kaplaması ve katıkları estetik görünüm sayesinde bayanlar tarafından ev dekorasyonunda çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra iş yeri ve ofis tasarımlarında da tercih edildiği gibi mutfaklarda kullanılan modelleri de bulunmaktadır.

Weltew mobiya çok farklı tasarımları, kalitesi ve dayanıklı ürünleri, ödeme kolaylıkları ile bir çok kişi tarafından tercih edilmekte olan bir markadır. Birbirinden farklı renkleri bir arada bulabileceğiniz bir mobilya üreticisidir.

Weltew mobilya köşe takımları arasında en çok tercih edilen modeller; weltew riga köşe takımı, weltew cadde köşe takımı, weltew alper köşe takımı, weltew armando köşe takımı, weltew boss köşe takımı ve weltew mutfak köşe takımları yer almaktadır.

Weltew esse köşe takımı, weltew copper köşe takımı, weltew kiev köşe takımı, weltew magazin köşe takımları farklı renk ve model tasarımları ile özellikle gençlerin çok beğenisini kazanmış şık ve estetik görünümleri ile ön plana çıkmıştır.

Weltew köşe takımı fiyatları 2000 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa çıkmaktadır. Weltew kampanyalarını takip ederek aynı ürünü daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Peşin yada taksitli ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Weltew mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Weltew köşe takımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Weltew köşe takımları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Armando Weltew Köşe Takımı

Armando Weltew Köşe Takımı

Bu ürünü isterseniz takım olarak satın alabilir isterseniz de parça olarak satın alabilirsiniz. Avrupa standartlarında üretilmiş bir üründür. Yataklı ve sandıklı olan  bu ürün duvara sıfır olsa bile kullanılan özel mekanizma sayesinde çekmeden yatak haline gelmektedir. Ölçüleri: Genişlik: 217 cm Derinlik :157 cm Yükseklik:96 cm olup yurt içinde ücretsiz kargo ve tek sefer kurulum hizmeti verilmektedir. Armando Weltew Köşe Takımı Fiyatı: 2293 Tl olup 24 ay garanti süresi bulunmaktadır.

Browni Weltew Köşe Takımı

Browni Weltew Köşe Takımı

Bu üründe takım ve parçalı olarak satılmakta olup, sandıklı ve yatak olma özelliği bulunmaktadır. Kullanılan özel mekanizma sayesinde duvara dayalı olsa bile çekmenize gerek kalmadan yatak haline gelmektedir. Ölçüleri: Genişlik: 318- 247  cm Derinlik :86 cm Yükseklik:88 cm’ dir. Browni Weltew Köşe Takımı Fiyatı: 3080 Tl olup taksitli ödeme kolaylıklarından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Cadde Weltew Köşe Takımı

Cadde Weltew Köşe Takımı

Üçlü ve ikili koltukları kolayca yatak olabilmektedir. Kaliteli ve şık bir üründür. Rahat ve konforlu olmasının yanında dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Ölçüleri: Genişlik: 331- 273  cm Derinlik :97 cm Yükseklik:78 cm’ dir. Cadde Weltew Köşe Takımı Fiyatı: 3966 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ürün 2 yıl garantisi ve ücretsiz kargo ve kurulumu bulunmaktadır.

Cooper Weltew Köşe Takımı

Cooper Weltew Köşe Takımı

Dar mekanlara ferahlık ve rahatlık katan bir üründür. Ürün renk seçenekleri bulunmaktadır. Ölçüleri: Genişlik: 300 – 210  cm Derinlik :90 cm Yükseklik:75 cm’ dir. Cooper Weltew Köşe Takımı Fiyatı: 4150 Tl olup ürün fiyatına berjer ve puf dahil değildir. Ürün ayakları Gürgen ağacından yapılmış olup evlerde kullanmış olduğunuz parke ve yer zeminine zarar vermez.

Esse Weltew Köşe Takımı

Esse Weltew Köşe Takımı

Yataklı ve sandıklı özelliği bulunmakta olup mekanizması ile yine diğer ürünlerde olduğu kolay açılma özelliği bulunmaktadır. Takım ve parça olarak satılmaktadır. Ücretsiz kargo, 24 ay garanti süresi ve 1 defaya mahsus kurulum ücretsizdir. Esse Weltew Köşe Takımı Fiyatı 3766 Tl olup kredi kartına taksit imkanları bulunmaktadır.  Ürün Ölçüleri: Genişlik: 324-263 cm Derinlik :100 cm Yükseklik:88 cm’ dir.

Kiev Weltew Köşe Takımı

Kiev Weltew Köşe Takımı

Ürün renk seçenekleri bulunmaktadır. Tek parça ve parçalı olarak satış imkanı bulunmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı olan bu ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kiev Ölçüleri: Genişlik: 300 cm Derinlik :96 cm Yükseklik:75 cm’ dir. Kiev Weltew Köşe Takımı Fiyatı: 4550 Tl olup iki yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Magazin Weltew Köşe Takımı

Magazin Weltew Köşe Takımı

Konforlu ve yüksek ömürlü bir üründür. Ayakları ahşap olup zemine zarar vermez. Magazin Weltew Köşe Takımı Fiyatı :4162 Tl ister peşin isterseniz de taksitli olarak bu ürüne sahip olabilirsiniz. Magazin  Takımı Ölçüleri : Genişlik: 290 cm Derinlik :90 cm Yükseklik:80 cm’ dir.

Malta Köşe Takımı

Malta Köşe Takımı

Bu takımı 1925 Tl ödeyerek satın alabilirsiniz. Ürün 24 ay garantilidir. Ücretsiz kargo ve kurulum yapılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git