Weltew Koltuk Takımları

Weltew koltuk takımları ile evlerinizi süsleyebilir,konforlu ve rahat tasarımları ile şık ve estetik görünüme sahip bir eve sahip olabilirsiniz…

Weltew Koltuk Takımı Modelleri

Evlerde salon ve misafir odalarında kullanılmakta olan koltuk takımları evlerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Şık ve modern görünümlü evlere sahip olmak için koltuk takımı seçimi çok önemlidir. Evlerde kullanılacak olan koltuk takımlarının hem rahat ve konforlu olması hemde güzel bir estetik görünüm vermesi çok önemlidir.

Weltew mobilya günümüzde bir çok farklı tasarımı ile ev dekorasyon ürünleri alanında farklı ve şık tasarımları ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda ürünler üretmeye devam etmektedir. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri aynı zamanda modern tasarımları ile bir çok kişi tarafından tercih edilen ürünleri bulunmaktadır.

Weltew koltuk takımı tasarımları arasında deri ve kumaş tasarım modelleri bulunmaktadır. Evlerinde isteyen deri tasarımları tercih edebileceği gibi kumaş tasarımları da tercih edebilirsiniz.  Weltew köşe koltuk takımları farklı renkleri ile salon ve misafir odalarında bayanlar tarafından çok tercih edilen tasarımlar arasında bulunmaktadır. Weltew kelebek koltuk takımları beyaz, krem, kırmızı, kahve rengi gibi bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Farklı renkler tasarımları bulunamakta olup her renk seçeneği bulunmaktadır.

Weltew köşe takımları salonlarda ve misafir odalarında tercih edildiği gibi aynı zamanda mutfaklarda kullanılan weltew mutfak köşe takımları ile şık estetik görünümlü mutfaklarda sahip olabilirsiniz.

Weltew koltuk takımı fiyatları ürünlerin modellerine göre değişmekte olup 4000 Tl ile 7000 Tl arasında bulunan fiyat aralığı ile müşterilerinin beğenisine çıkmaktadır. Weltew ürünlerini isterseniz peşin,  isterseniz de kredi kartına taksit ve vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Weltew koltuk takımları içinden en çok tercih edilen ve beğenilen modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu ürünleri inceleyerek evinize en uygun tasarımları tercih edebilirsiniz.

Weltew koltuk takımları hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Amore Weltew Koltuk Takımları

Amore Weltew Koltuk Takımları

Bu koltuk takımı kolayca duvara sıfır yatak olma özelliği bulunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı bir üründür. Amore Koltuk Takımı Fiyatı: 5293 Tl olup taksit imkanlarından yararlanarak bu şık takıma sahip olabilirsiniz.

Bugatti Weltew Koltuk Takımları

Bugatti Weltew Koltuk Takımları

Bu koltuk takımı 2 adet çiftli koltuk ve 2 adet berjer bulunmaktadır. Üçlü koltuklarda kullanılmakta olan mekanizma sayeside kolayca duvara sıfır yatak olabilmektedir. Ürünler birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. Ürün iki yıl garantilidir. Ücretsiz kargo ve kurulumu yapılmaktadır. Bugatti Koltuk Takımı Fiyatı: 5400 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Cadde Weltew Koltuk Takımları

Cadde Weltew Koltuk Takımları

Güçlü bir gövde yapısı bulunmakta olup üründe kullanılan mekazima sayesinde kolayca yatak olma özelliği bulunmaktadır. 3 Koltuk bir adet, 2 koltuk bir adet ve iki adet tekli koltuktan oluşmakta olup çok rahat bir takımdır. Cadde Koltuk Takımı Fiyatı: 4620 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. 2 yıl garantisi ve tek sefere mahsus kurulumu ve kargo ücreti yoktur.

Cooper Weltew Koltuk Takımları

Cooper Weltew Koltuk Takımları

Bu takım 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk, ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Bu koltuk takımı özellikle dar mekanlara ferahlık katmaktadır. İki yıl garantili olan Copper Koltuk Takımı Fiyatı:5334 Tl ödeyerek vadeli ödeme seçeneklerini tercih edebilir ve bütçenizi zorlamadan bu ürüne sahip olabilirsiniz. Sehpa bu ürüne dahil değildir.

Defne Weltew Koltuk Takımları

Defne Weltew Koltuk Takımları

Defne koltuk takımları 5 ayrı renk kombinasyonundan oluşan renk seçeneği bulunmaktadır. B sınıf kumal tercih edilmiştir. Ağaç kaplamaların da ceviz tercih edilmiştir. Defne Koltuk Takımı Fiyatı: 4674 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.Ürün iki (2) yıl garantilidir.

Dominik Weltew Koltuk Takımları

Dominik Weltew Koltuk Takımları

Dominik koltuk takımı 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kumaş olarak B sınıfı kumaş kullanılmış olan bu ürün iki yıl garantili ücretsiz kargo ve tek sefere özelk kurulum ücretsizdir. Dominik Koltuk Takımı Fiyatı: 4.486 Tl ödeyerek bu ürünü satın alarak şık salon ve misafir odası tasarımı oluşturabilirsiniz.

Eliza Weltew Koltuk Takımları

Eliza Weltew Koltuk Takımları

Eliza Koltuk Takımı 4 farklı renk seçeneği bulunmakta olup C sınıf kumaş tercih edilmiş olan bu ürün 24 ay garantisi bulunmaktadır. Eliza Koltuk Takımı Fiyatı: 4041 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Hitit Weltew Koltuk Takımları

Hitit Weltew Koltuk Takımları

Bu koltuk takımın 2 renk seçeneği bulunmaktadır. B sınıfı kumaş tercih edilmiştir. Hitit Koltuk Takımı Fiyatı: 4278 Tl olup kedi kartına ve elden taksit imkanlarından yaralanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz. Ücretisiz kargo ve kurulum yapılmaktadır.

Hummer Weltew Koltuk Takımları

Hummer Weltew Koltuk Takımları

Kullanılmakta olan özel mekanizması nedeni ile kolayca yatak olma özelliği bulunmaktadır. Bu takımda üçlü koltuk 1 adet, ikili koltuk 1 adet ve tekli koltuk 2 adet olmak üzere toplam da 4 parçadan oluşmaktadır. Hummer Koltuk Takımı Fiyatı: 5221 Tl ödeyerek bu ürünü satıl alabilirsiniz.

Kiev Weltew Koltuk Takımları

Kiev Weltew Koltuk Takımları

Kiev koltuk takımı birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılmış şık ve modern bir tasarımdır. Ürün 24 ay garantisi bulunmakta olup Kiev Koltuk Takımı Fiyatı: 5225 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Life Weltew Koltuk Takımları

Life Weltew Koltuk Takımları                                                                                                                                    Life koltuk takımlarının 4 farklı renk seceneği bulunmaktadır. Ürün çok şık ve rahat bir tasarımdır.  Life Koltuk Takımı Fiyatı: 4543 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Madrid Weltew Koltuk Takımları

Madrid Weltew Koltuk Takımları

Madrid kotuk takımları ürünlerinde sandık olma özelliği bulunmakta olup mekanizması ile kolayca yatak olma özelliği bulunmaktadır. üürn iki yıl garanisi bulunmakta olup, ücretis kargo ile yurt içinde her yerden bu ürüne bir telefon ile sahip olabilirsiniz. Madrid Kotuk Takım Fiyatı: 4764 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Magnesia Weltew Koltuk Takımları

Magnesia Weltew Koltuk Takımları

Üç farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kaliteli ve şık bir koltuk takımıdır. Magnesia Koltuk Takımı Fiyatı: 5311 Tl ödeyerek taksit imkanlarından yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Nicea Weltew Koltuk Takımları

Nicea Weltew Koltuk Takımları

Üç faklı renk kombinasyonu bulumaktadır. Ürün Fiyatı: 4133 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz. İki yıl garanti ve ücretsiz kargo imkanlarından yaralanabilir ve kapıda ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Olivia Weltew Koltuk Takımları

Olivia Weltew Koltuk Takımları

Üç farklı renk kombinasyonu bulunmakta olup kumaş olarak B sınıfı kumaş kullanılmıştır. Oliva Koltuk Takımları  2 yıl garantili ürünlerdir. Oliva Koltuk Takım Fiyatı: 4133 Tl olarak satışa sunulmaktadır.

Plus Weltew Koltuk Takımları

Plus Weltew Koltuk Takımları

Plus Koltuk Takımları üçlü koltuk 2 adet tekli koltuk 2 adet şeklind satılmaktadır. Plus Koltuk Takımları Fiyatı: 4897 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Santana Weltew Koltuk Takımları

Santana Weltew Koltuk Takımları

Santana Koltuk Takımı ile şık ve modern bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Çok şık ve kaliteli bir üründür. Santana Koltuk Takımı Fiyatı: 4618 Tl ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürgüp Weltew Koltuk Takımları

Ürgüp Weltew Koltuk Takımları

Bir adet üçlü koltuk bir adet iki koltuk ve bir adet tekli koltuk takımı halinde satılmaktadır. Ürün Fiyatı: 6248 Tl olup taksit imkanları bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git