Wc Duş Konteyner Modelleri 2022-2023

Wc Duş Mobil Tuvalet ve Banyo:Başta inşaat, fabrikalar ve sosyal alanlarda kullanılmakta olan bu üürnler birden fazla kişiye ve toplu kullanım alanları için özel olarak üretilmiş tasarımlardır…

Wc Duş Konteyner, Mobil Tuvalet ve Duş Konteyneri

Bu ürünler özellikle büyük şehirlerde ve toplu kullanım alanlarında çok tercih edilmektedir. Piknik alanları, inşaat alanları, kamplar, sosyal tesisler vb alanlarda kullanılmaktadır. Bir çok kişiye hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Taşınabilir ve portatif özellikleri bulunmaktadır. Dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilecek olan tasarımlardır. Kullanım alanlarına göre özel tasarımları bulunmaktadır. Yan yana yada köşelere kolayca monte edilebilir özelliktedir.

Bu ürünlerde havalandırma, elektrik ve su tesisatı, alaturka ve alafranga seçenekleri bulunmaktadır. Birden fazla musluk ve çeşme hattı çekilebilir. Wc Duş Mobil Tuvalet ve Banyo fiyatları 600 Tl den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu ürünleri üretici firmalardan yada internet üzerinden satış yapmakta olan Koçtaş, Tekzen vb firmalardan temin edebilirsiniz.

Wc Duş Mobil Tuvalet ve Banyo Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git