Vizyon Rengi Duvar Dekorasyonu

Vizyon rengi ev dekorasyonunda duvar boyası ve duvar kağıtları olarak tercih edilmekte olup aynı zamanda ev dekorasyon aksesuarlarında da çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almaktadır…

Vizyon Rengi Ev Dekorasyonu

Vizyon rengi son yıllarda ev dekorasyonunda boya ve duvar kağıdı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sonrasında evlerde bayanlar tarafından çok sevilmesi ile mobilya üreticileri çeşitli aksesuar üretiminde de bu renklere öncelik vermeye başlamıştır.

Vizyon rengi dekorasyon gri ve kahve rengi renklere ağırlık verilmesi ile oluşturulmuş olup, koltuk takımları, halılar, perde, duvar ve diğer ev aksesuarları ile çok hoş tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Bu renk bir çok iç dekorasyoncu ve mimar tarafından tercih edilmekte olup kullanıldıkları mekanlara ayrı bir hava katmaktadır.

Vizyon rengi dekorasyonlar dan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize ve iş yerinize uygun şık ve modern tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Vizyon Rengi

Vizyon Rengi

Bu renk bayanlar tarafından elbise ve diğer ev aksesuarlarında ilk olarak tercih edilmiş ve sonrasında onların çok sevdiği bu renk evlerde salon, misafir odası, yatak odası ve mutfaklarda kullanılmaya başlanmıştır. Her firmanın farklı tonları bulunmakta olup, en çok tercih edilmekte olan tonu resimde görmüş olduğunuz tondur.

Vizyon Rengi Misafir Odası Dekorasyonu

Vizyon Rengi Misafir Odası Dekorasyonu

Vizyon rengi ile çok şık ve modern görünümlü misafir odası tasarımları oluşturabilirsiniz. Açık renklerden en çok krem rengi ile açık kahve tonları ile uyum sağlamaktadır. Böyle bir misafir odası ve oturma odası tasarladığınız da evinize gelen misafirlerde bu rengi çok sevecektir.

Vizyon Rengi Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Vizyon Rengi Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Bir çok yatak odası takımı ile uyumlu olan bu renk ile modern yatak odası tasarımları oluşturabilirsiniz. Açık renk olması nedeni ile ışık dağılımı ve görselliği çok güzeldir. Karanlık olan odalarda da bu rengi tercih edebilirsiniz.

Vizyon Rengi Mutfak Dekorasyonu

Vizyon Rengi Mutfak Dekorasyonu

Mutfaklarda açık renk mutfak dolabı takımları ile uyumlu bir duvar rengidir. Beyaz ve krem renk mutfak dolapları olanlar bu rengi tercih etmelidirler. Çok güzel bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkmaktadır.

Vizyon Rengi Yatak Odası Dekorasyonu

Vizyon Rengi Yatak Odası Dekorasyonu

Bayanların sevdiği renkler arasında bulunmakta olan bu renk ile yatak odası duvarlarınızda tercih edebilirsiniz. Vizyon rengi dekorasyonlar hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git