Vinil Kaplama Modelleri

Vinil Kaplama Modelleri: Vinil kaplama nedir ? vinil kaplamalar,  vinil zemin kaplamaları ve Vinil uygulamaları…

Vinil Kaplama Modelleri ve Fiyatları

Vinil kaplama, petro kimya ürünlerinden üretilmekte olan çoğunlukla plastik temeli bulunan, özel hijyen gerektiren alanlarda, rutubet ve nemli alanlarda kullanılmakta olan özel bir zemin kaplamasıdır. Bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Hijyenik ve anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Temizlik ve bakımı kolaydır. Dış etkilere bağlı olarak çabuk deforme olmaz. Esnek bir yapıya sahiptir. Vinil kaplamalar aynı zamanda gürültüyü azaltmaktadır.

Zeminlerde ısı, elektrik, nem ve rutubet iletkenliğini sağlamaz.Yanmaz ve hafif bir malzemedir. Uzun yıllar bakım gerektirmez. Bu malzemelerin geri dönüşümü olduğu için çevre için zararlı değildir. Solvent içermez, yanmaz ve yangınlara karşı dayanıklı, sürtünmeye karşı dayanıklıdır.

Vinil Kaplama Nerelerde Kullanılmaktadır ?

Vinil kaplama uygulama alanları; Ameliyathane, röntgen odaları koridorlar yoğun bakım vs, okullar , ofis , fabrikalar , kamu binaları, oteller, kreş, ev, merdiven,yemekhane,ana okulları, vs tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir üründür. Hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, laboratuvarlar, eczaneler, okullar, ana okulları, yatakhaneler , kreşler, ofisler ve kamu binaları mağazalar, süper marketler, oteller, kapalı spor salonları, Sinema, Tiyatro Salonları, Konferans, Konser, Kongre, Salonları,Ticaret Merkezler, Fabrikaların Yönetim Ofisleri, Hava alanları, Ticari alanlara vb aklına gelebilecek tüm resmi ve özel iş alanlarında kullanılmaktadır.

Pcv vinil kaplama modelleri her alanda gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Vinil zemin kaplamalar her alanda tercih edilmekte ve çok faydası olmaktadır. Uygulamaların insan ve çevre sağlığına bir zararı yoktur.

Vinil kaplama fiyatları diğer zemin kaplama ürünleri ile aynı fiyatlar aralığındadır. Hatta diğer zemin kaplama ürünlerinden daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.  Uygulama yapılacak olan alanın metre karesine göre değişmekte olup vinil kaplama metre kare fiyatları 30 Tl ile 100 Tl arasında değişmekte olup yurt genelinde uygulama yapan bir çok bayi bulunmaktadır.

Banyo Vinil Kaplama

Banyo Vinil Kaplama

Salon Vinil Kaplama

Salon Vinil Kaplama

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git