Venessa Yatak Odası Modelleri

Venessa yatak odası modelleri yatak odalarında farklılık oluşturmak ve şık ve modern yatak odası tasarımları oluşturmak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir…

Venessa Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Venessa Mobilya yatak odası tasarımları konusunda iddialı ürünleri şıklık ve kaliteyi bir arada arayanlar için özel olarak üretmiş olduğu ürünleri bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bir yatak odasında bayanların arayacakları tüm şeyleri onlar adına düşünmüş ve üretmiş olan İder mobilya yatak odası takımları farklı zevklerden her türlü zevk sahibine uygun tasarımları göz kamaştırmaktadır.

Yatak odası takımlarında genellikle kahve rengi ve tonları tercih edilmiş olup bunun yanında beyaz renk yatak odası takımı da çok beğenilmekte olan renk tasarımları arasında yer almaktadır. Kaliteli ve şıklığın yanında dayanıklı olması ve iç tasarımının sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak değiştirilebilir olması diğer tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Sürgülü kapak modelli ile evlerde çok yer kaplamamakta olup yatak odası küçük olan bayanlar için ideal bir sistemdir.

En çok tercih edilen yatak odası tasarımları arasında; Dante, Decina, Emerald, Ethna, Grace, Lima, Metera,North, Pera, Royal, Pietra yatak odası modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almakta olup bu takımlar hem ülkemizde hemde yurt dışında satılmakta olan ürünler arasında yer almaktadır.

Venessa yatak odası fiyatları 3000 Tl ile 7000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri isterseniz peşin isterseniz taksit imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Peşin alımlarda indirim yaptırabilirsiniz. Taksit imkanları 9 aydan 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Venessa yatak odası tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Ürün görsellerini inceledikten sonra yatak odanıza en uygun takımları tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Venessa Yatak Odası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git