Tv Arkası Duvar

Tv arkası duvar, tv arkası duvar dekorasyonu, tv arkası duvar kağıtları ve dekorasyon fikirleri, tv arkası duvar nasıl olmalıdır…

Tv Arkası Duvar Dekorasyonu

Ev ve ofis gibi ortamlarda son yıllarda moda olan dekorasyon trendleri arasında tv arkası duvar dekorasyonu yer almaktadır. Yeni çıkan led yada lcd televizyonların arka kısmında kalan duvarlar duvar kağıtları yada taş kaplama modelleri ile farklı bir hava katmak için dekore edilmektedir.

Bu uygulamalar duvara asılı yada tv ünitesi üzerinde duran televizyonların her ikisinde de tercih edilmektedir. Tv ünitesi arakssı duvar dekorasyonlarında genellikle duvar kağıtları tercih edilmekte olup renk olarak da tv ünitesi ile uyumlu olması halinde ortaya muhteşem bir görünüm çıkmaktadır.

Tv arkası dekorasyon fikirleri evlerde en çok salon ve misafir odası dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Nadir de olsa yatak odası ve çocuk odalarında da kullanıldığını görmekteyiz. Ülkemizde en yaygın olan uygulama taş desenli tv arkası duvar kağıtları yada tv arkası taş kaplama modelleri tercih edilmektedir.

Yurt dışında yeni moda olarak açık renk, desenli, çiçek motifli uygulamalar daha çok tercihe edilmektedir. Salon dekorasyonlarında modern ve estetik bir görünüm vermektedir. Tv arkası duvar kağıdı modelleri 20 Tl ile 75 Tl arasında değişen fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Duvar kağıdı uygulaması  fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Duvar kağıtlarını siz kendiniz yapabilir yada uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Taş duvar kaplama fiyatları duvar kağıtlarına göre daha maliyetlidir. Taş kaplama metre kare fiyatları 50 Tl ile 100 Tl arasında değişmekte olan fiyatlarla satışa çıkmaktadır.

Tv arkası duvar fikirlerinden oluşan bir foto galersi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek tv araksı dekorasyon fikirleri sahibi olabilirsiniz. Uygulamalar hakkında bilgi,

Tv Arkası Duvar Fikirleri

Tv Arkası Dekorasyon

Tv Arkası Dekorasyon

Tv Arkası Dekorasyonlar

Tv Arkası Dekorasyonlar

Tv Arkası Dekorasyon Önerileri

Tv Arkası Dekorasyon Önerileri

Tv Arkası Tasarımlar

Tv Arkası Tasarımlar

Tv Arkası Tasarım Örnekleri

Tv Arkası Tasarım Örnekleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git