Tv Arkası Duvar Kağıdı Modelleri

Tv Arkası Duvar Kağıtları, Tv arkası duvar kağıtları nasıl olmalı, şık ve estetik görünümlü tv duvarına duvar kağıtları, Tv arkası duvar kağıtları modelleri ve fiyatları…

Tv Arkası Duvar Kağıtları

Evlerde salon ve misafir odalarında şık ve modern bir görünüm elde etmek için son zamanların gözde tasarımları arasında tv arkası duvar kağıtları tercih edilmektedir. Tv arkası  duvar taşı yada tv arkası taş kaplama da tercih edilmektedir. Düşük maliyetli ve muhteşem bir görünüm elde etmek isteyenler duvar kağıtlarını tercih edebilirler.

Lcd televizyon arkası duvar kağıtları ile muhteşem bir görünüm vermektedir. Silinebilir ve temizlenmesi kolay olan duvar kağıtlarını tercih etmelisiniz. Seçecek olduğunuz duvar kağıdı evde kullanmakta olduğunuz mobilya ve diğer ev aksesuarları ile uyumlu olursa hoş bir tasarım elde edebilirsiniz.

Tv arkası duvar kağıtları fiyatları kullanacak olduğunuz alanın metre karesine göre değişmektedir. Tv arkası duvar kağıtları metre kare fiyatı 20 Tl ile 50 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Evlerde bu alan için ayrılan alan genelde 5 M2 ile 10 M2 arasında değişmektedir. 100 Tl ile 200 Tl arasında bir fiyata evlerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Tv arakası taş kaplama fiyatları metre kare fiyatı 50 Tl ile 75 Tl arasında değişmektedir. Orjinal bir görünüm elde etmek için 750 Tl yada 1000 Tl harcamanız gerekmektedir.

Tv arkası duvar kağıtları nasıl olması gerekiyor, hoş ve modern bir görünüm elde etmek için genelde bej, krem, beyaz, füme, tuğla ve kiremit rengi, kahve rengi ve tonları çok tercih edilmektedir.

En çok tercih edilen ve şık görünümlü duvar kağıtlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Tv Arkası Duvar Kağıtları Görselleri

Salon Tv Arkası Duvar Kağıtları

Salon Tv Arkası Duvar Kağıtları

Tv Arkası Duvar Kağıtları

Tv Arkası Duvar Kağıtları

Üç Boyutlu Tv Arkası Duvar Kağıtları

Üç Boyutlu Tv Arkası Duvar Kağıtları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git