Turkuaz Dekorasyon

admin

Turkuaz Genç Odası Takımı

Evlerde canlı renk kullanmayı seven aynı zamanda dinlendirici ve sakinleştirici özelliği bulunan Turkuaz dekorasyon ile evlerinize şık ve modern bir hava katabilirsiniz…

Turkuaz Rengi Dekorasyon

Evinizde kullanmış olduğunuz mobilya ve aksesuarlarda bir değişiklilik yapacaksınız fakat hangi renklere ağırluk vereceğinize karar veremiyor ve canlı renklerden oluşacak bir dekorasyon istiyorsanız Turkuaz rengi tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda gençler ve ev hanımları arasında ev dekorasyonunda bu renkge çok yer verilmektedir. Koltuk takım renkleri, perdeler, halılar, oturma grupları, diğer ev aksesuarlarında bu renk çok tercih edilmektedir.

Evlerde aynı zamanda mutfak dekorasyonunda masa ve sandalye renkleri arasında bu renge de yer verenler olmuştur.Turkuaz renkli duvar kağıtları da duvar dekorasyonunda çok tercih edilen ürünlerdendir.

Turkuaz oturma grubu ve turkuaz perdeler evlerde özellikle salonlarda çok uyumlu ve hoş bir dekor ortaya çıkarmaktadır.

Turkuaz renkle dekorasyon örneklerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.Sizde bu galeriyi inceleyerek turkuaz dekorasyon hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Turkuaz Salon Dekorasyonu
Turkuaz Salon Dekorasyonu

Turkuaz renkler salon takımlarında tercih edimiş olduğunda ortaya aydınlık, ferah ve canlı bir görünüm katmaktadır. Evlerde bir çok alanda bu renk tercih edilmektedir. Koltuk takımları, perdeler, örtüler ve bir çok ev aksesuarlarında bu renk tercih edilmektedir.

Salonlara Uygun Turkuaz Perde
Salonlara Uygun Turkuaz Perde

Turkuaz renk salon ve misafir odalarında perde modelleri ve koltuk takımlarında çok tercih edilmektedir.  Aynı zamanda dekoratif amaçlı süs eşyalarında da karşımıza çıkmaktadır.

Turkuaz Duvar Rengi
Turkuaz Duvar Rengi

Özellikle salonlarda modern ve estetik bir görünüm elde etmek için Turkuaz renk duvar boyası yada duvar kağıtları tercih edilmektedir. Güneş ışığı sorunu olan evlerde de bu rengi tercih edebilirsiniz. Aydınlık ve ferah bir görünüm katmaktadır.

Turkuaz Genç Odası Takımı
Turkuaz Genç Odası Takımı

Genç odası takımlarında Turkuaz renk yatak örtüleri, perde, halı ve bir takım süsler olarak genç ve çocuk odası tasarımlarında tercih edilen canlı renkler arasında yer almaktadır.

Turkuaz Yatak Odası Takımı
Turkuaz Yatak Odası Takımı

Yatak odası dekorasyonlarında gençler tarafından ercih edilen açık renkler arasında yer almaktadır. Yatak odası dekorasyonlarında Turkuaz renk; perde ve yatak örtüleri olarak çok tercih edilmektedir.

Turkuaz Mutfak Takımı
Turkuaz Mutfak Takımı

Beyaz ve Turkuaz renk kombinasyonundan oluşan şık ve modern görünümlü bir mutfak dekorasyonunu görmektesiniz.

Yorum kısmından bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorum yapın