Trabzonspor Perdeleri

Trabzonspor perdeleri, genç odaları salon ve misafir odaları için özel olarak tasarlanmış olan çok güzel modelleri bulunmaktadır

Trabzonspor Perde Modelleri ve Fiyatları

Trabzonspor taraftarları ve bu takıma gönül verenler için özel olarak tasarlanmış çok şık ve estetik tasarımları bulunmaktadır. Bu modelleri evlerde salon, misafir odası, çocuk odalarında tercih edebilirsiniz. Evlerde kullanılmakta olan bir çok mobilya ve ev aksesuarı ile uyumludur. Takım taraftarları bu perdelere evlerinde yer vermektedir.

Bu perdelerin evlerde nasıl görünüm oluşturduğu ile ilgili olarak fikir sahibi olmanız için evlerde en çok tercih edilmekte olan modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu ürünler arasından en çok sevdiğiniz modele evinizde yer verebilirsiniz.

Trabzonspor Zebra Perde Modeli

Trabzonspor Zebra Perde Modeli

Evlerde ve çalışma ofislerinde en çok tercih edilen tasarım arasında yer almaktadır. Dijital baskılı ve lisanslı bir üründür. Ev ve iş yerleri için her boyu bulunmaktadır. Trabzonspor Zebra Perde Modeli Fiyatı: 320 Tl ödeyerek bu ürünlere sahip olabilirsiniz. E-ticaret siteleri arasında ürün fiyatlarında fark bulunmaktadır. Kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak 9 ile 12 vadeli ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Beyaz Trabzonspor Perde Modeli

Beyaz Trabzonspor Perde Modeli

Salon ve misafir odası takımlarında çok tercih edilmekte olan dijital baskılı ve lisanslı bir üründür. 170 x 190 ebatlarında bulunan bu ürünü 55 Tl ödeyerek e-ticaret siteleri ve Taç online satış sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bordo Mavi Perde

Bordo Mavi Perde

Bordo mavi perdeler misafir odaları ve oturma odalarında tercih edilmekte olup kullanıldıkları alanlara şık ve modern bir görünüm katmakta olup beyaz koltuk takımları ve diğer ev aksesuarları ile çok uyumludur. Bordo mavi bu perdeleri Taç online satış mağazası üzerinden; Transonspor stor perde fiyatı 113 Tl ödeyerek (100x200cm) pencere boyutuna uygun olan modeli seçerek temin edebilirsiniz.

Genç Odası Trabzonspor Perde Modeli

Genç Odası Trabzonspor Perde Modeli

Genç odalarında farklı ve şık tasarımlar oluşturmak için bu tasarımlara yer verebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git