Tike Halı

Halı için en doğru adres: Tike Halı

Halı markaları içinde ilk akla gelen halı markları başında Tike Halı ve Tike Halı Modelleri gelmektedir. Bursa ilinde üretimleri yapılmakta olan halı ilk başta bu ilde sonrasında tüm illerde bayanların gözde tasarımları arasında yer almayı başarmıştır. Kalitesi, çeşitleri, her bütçeden kişiye hitap etmesi nedeni ile en çok tercih edilen halı tasarımları arasında bulunmaktadır.

Tike yün halı modelleri ve el dokuması halı modelleri bir çok kesimden çok kişinin ilgisini çeken halılar arasında yer almaktadır. Farklı tasarımları ve çeşitliliği ile her zevkten kişiye hitap etmektedir. Bu halıları evinizin her odasında gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Evlerde salon ve misafir odası halıları alanında uzman çözümler üretmiştir. Bu halı modelleri iş yeri ve ofis gibi ortamlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış modelleri de bulunmaktadır.

Tike halı temizliği ve bakımı kolay olan halılar arasında bulunmaktadır. Halı yıkama fabrikaları tarafından ve elde yıkayarak temizliğini yapabilirsiniz. Sıcak su ile dökülen sıvı ve katı maddeleri temizleyebilirsiniz. Tike halı fiyatları herkese ve her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır. 50 Tl ile 750 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında bu halılara sahip olabilirsiniz. Bu halıları e-ticaret siteleri ve halı mağazalarından temin edebilirsiniz.

Tike halı modelleri içinde en çok tercih edilen modern ve şık görünümlü halı modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizlerde bu ürünleri inceleyerek halı modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git