Tenteli Salıncak Modelleri 2022-2023

Tenteli Salıncaklar genellikle yaz aylarında güneşe direk maruz kalmamak için bahçelerde, teras ve balkonlarda çok tercih edilmektedir.

Tenteli Salıncak Modelleri ve Fiyatları

Yaz aylarında çok tercih edilmekte olan bu modellerin bir birinden şık ve farklı tasarımları bulunmaktadır. Bahçe salıncağınız yoksa yada mevcut olanı değiştirmek istiyorsanız bu modellere göz atmadan karar vermeyin.

Sıcak havalarda bahçe ve salıncak keyfinden vazgeçmeyi düşünmeyen kişiler bu modelleri daha çok tercih etmektedir. Bahçe dekorasyonunun vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan bu ürünler tek kişilik yada 3 kişiye kadar olan modelleri bulunmaktadır.

Güneş ışınlarına direk maruz kalma sonucu bir çok sağlık sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar cilt kanserine neden olabilecek boyutlara gelmektedir. Yaz aylarında bu gibi sağlık sorunları yaşamak ve diğer taraftan da bahçe keyfinize ara vermemek için bu modelleri kullanabilirsiniz.

Yanlız ahşap, yanlız metal salıncak modelleri olduğu gibi metal ve ahşap birleşimi salıncak modelleri de bulunmaktadır. Hafif olması nedeni ile taşınması kolaydır. Tenteli bebek salıncakları bulunan aileler yaz aylarında çocuklarını bahçede uyutabilirler.Açık havada güzel bir uyku bebeklerinize neşe katacaktır. Kanz tenteli bebek salıncakları çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanında pasababy tenteli salıncak modellerini de inceleyebilirsiniz.

Tenteli salıncak kurulumu çok kolaydır. Almış olduğunuz ürünün kullanma kılavuzu yardımı ile kimseden destek almadan tek başınıza kurabilirsiniz.

Tenteli salıncak fiyatları 100 Tl ile 1000 Tl arasında değişmekte olan farklı fiyatları bulunmaktadır. En çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde burada bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi ve görüşlerinizi Yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Modern Tenteli Salıncak

Modern Tenteli Salıncak

Modern tenteli salıncak modelleri bahçe ve teraslarda çok tercih edilmektedir. Oturarak ve yatarak sallanma imkanını sunmaktadır. İki kişilik  olan bu tasarımlar şıklıklarının yanı sıra konforu ile de çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Tenteli Koltuk Modeli

Tenteli Koltuk Modeli

Ahşap olan bu tasarımlar çok dayanıklı modeller arasında yer almaktadır. Tente rengine uygun yastık seçilirse şık ve modern bir görünüm sunmaktadır.

Portatif Tenteli Salıncak

Portatif Tenteli Salıncak

Bu tasarımların taşınması kolay olan ürünler arasında yer almaktadır. İki kişi tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yan kısımlarında sehpaya benzer özellik sunması nedeni bahçe dekorasyonlarında çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Portatif Tenteli Salıncak

Portatif Tenteli Salıncak

Hafif taşınması kolay ve uygun fiyatlı olması, kış aylarında katlanabilir olması nedeni ile çok tercih edilmekte olan salıncak modelleri arasında yer almaktadır. Üst tentesi ile güneş ışıklarına maruz kalmanızı önleyecek bir modeldir.

Tek Kişilik Tenteli Salıncak

Tek Kişilik Tenteli Salıncak

Modern Tek Kişilik Tenteli Salıncak Modelleri konforu ve bahçe dekorasyonuna  katmış olduğu modern havası nedeni ile tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Tenteli Salıncak Modeli

Tenteli Salıncak Modeli

Ahşap iki kişilik tenteli salıncak modelleri ile güneşin ve rüzgarın etkisinden tam anlamı ile korunabilirsiniz. İki kişilik olan bu tasarımlar ile bahçenizde keyifli zaman geçirebilir ve aynı zamanda uyuyabileceğiniz bir tasarımdır.

Teras Koltuğu Modelleri

Teras Koltuğu Modelleri

Teras Koltuğu Modelleri teraslı olan evlerde çok tercih edilmektedir. Konforlu olan bu tasarımlar 3 yada 4 kişi tarafından aynı anda kullanılabilmektedir. Cibinlikli olan bu tasarımlar çok tercih edilmektedir.

Portatif Tenteli Salıncak

Portatif Tenteli Salıncak

Olumsuz hava koşullarından etkilenmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tasarımdır. Hafif, kolay taşınabilir ve portatif olması nedeni ile çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Tenteli Salıncak Modelleri

Tenteli Salıncak Modelleri

Bu tasarımlar ile hava şartlarının olumsuz tüm özelliklerinden ve  tülleri ile de bahçelerde sizi rahatsız edecek olan sineklerden korunmak mümkün.  kişi tarafından çok rahatlıkla aynı anda kullanabileceği bir tasarımdır.

Ahşap Tenteli Salıncak

Ahşap Tenteli Salıncak

Ahşap olan bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bahçelerde iki kişi ile birlikte kolaylıkla istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Dayanıklı olan bu salıncağı iki yada üç kişi aynı anda kullanabilirsiniz.

Tenteli Yatak Modelleri

Tenteli Yatak Modelleri

Bahçelerde  tercih edilmekte olan Tenteli Koltuk Yatak Modellerini aynı anda bir çok kişi kullanmaktadır. Keyifli ve sıcak bir sohbete uygun bir tasarımdır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git