Tekzen Aydınlatma Modelleri

Aydınlatma modellerinin hepsini bir arada bulabileceğiniz Tekzen Yapı Marketleri müşterilerine keyifli bir ortamda alış veriş imkanı sunmaya devam ediyor…

Tekzen Aydınlatma Modelleri ve Ürünleri

Tekzen Yapı Maketleri yurt içinde bir çok farklı ilde bulunan mağazası ile müşterilerine keyifli alış veriş imkanı sunan büyük bir işletmedir. İşletme kurulduğu günden bu yana istikrarlı olarak büyümeye devam etmektedir. Yurt içinde bir çok farklı ilde çok sayıda şubesi bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmayı ilke haline getirmiş olan şirket her geçen gün daha fazla büyümeyi ve farklı illerde de şube açmayı hedeflemektedir. Müşteri beklentileri doğrultusunda ve onların isteklerine en uygun olanı üretmek yapmak istemesi Tekzen’ i diğer firmalardan farklı kılan özelliktir.

Evlerde şık tasarımlara imza atan şirket aynı zamanda dayanıklı  ve kullanışlı ürünler üretmesi bir diğer tercih nedenidir. Tekzen yapı marketleri bünyesinden alış veriş yaparak taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Tekzen bahçe aydınlatması alanında da müşterilerinin beklentisine uygun çok farklı tasarımlarına bakmadan Tekzen aydınlatma armatüleri görmeden aydınlatmanızı değiştirmeye karar vermeyin.

Altılı Avize Modeli

Altılı Avize Modeli

Aydınlık bir ortam elde etmek için çok sık tercih edilen avize tasarımları arasında yer alamktadır. Uyugn ve kaliteli olması nedeni ile çok tercih edilmektedir.

Renkli Avize Modelleri

Renkli Avize Modelleri

Tekzen aydınlatma modelleri konusunda çok farklı tasarımları bulunmaktadır. Tekzen aydınlatma ürünleri arasında iç mekan ürünleri ile evlere ayrı bir hava katmaya devam etmektedir. Şık ve renkli avize tasarımlarından hoşlanan bayanlar bu tasarımı çok sevmektedir.

İstanbul Ayaklı Aydınlatma

İstanbul Ayaklı Aydınlatma

Şehir isimli bu ayaklı aydınlatma sistemleri ofis ve işyerlerinde çok tercih edilmekte olan tasarımlar araısnda yer almaktadır.  Sarkıt tasarımları da bulunmaktadır. Eyfel Tekli Sarkıt, Londro Tekli Sarkıt, Paris Tekli Sarkıt, Newyork Tekli Sarkıt modellerini 32,99 Tl ye sahip olabilirsiniz.

Misket Avize Beyaz

Misket Avize Beyaz

Salon ve oturma odaların da tercih edebilirsiniz. 99,99 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Tekli ve üçlü modelleri bulunmaktadır. Tekli Misket Avize fiyatları 74,99 olup Üçlü Misket Avize fiyatları 129,99 Tl ye  sahip olabilirsiniz.

 

Filamingo Sarkıt Avize

Filamingo Sarkıt Avize

Salon ve oyurma odası tasarımlarında  hoş görünümleri ve uygun fiyatları nedeni ile çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. 49,99 Tl ye satılmakta olan bu ürünü kredi kartına 9 taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Farklı Tasarım Avize Modelleri

Farklı Tasarım Avize Modelleri

Klasik tasarım avize anlayışından hoşlanmayanlar için özel olarak üretmiş olduğu tasarımlar bulunmaktadır. Evlerde şık ve modern bir görünüm elde etmek için bu tasarımları tercih ecdebilirsiniz.

Tekzen Modern Aydınlatma Sitemleri

Tekzen Modern Aydınlatma Sitemleri

Modern tasarımları seven kişiler için özel olarak üretilmiş modelleri bulunmaktadır. Salon ve misafir odası tasarımların da tercih edebilirsiniz.

 

Tekzen Aydınlatma

Tekzen Aydınlatma

Tekzen Dış Mekan Aplik Paslanmaz

Tekzen Dış Mekan Aplik Paslanmaz

Bahçelerde kullanılmakta olan Aplik Paslanmaz tasarımları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Olumsuz hava şartlarından etkilenmemektedir. 50 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanları bulunmaktadır. Tekzen dış aydınlatma modelleri çok tercih edilen uygun fiyatlı ve dayanıklı ürünleri bulunmaktadır.

Tekzen Adınlatma Direkleri

Tekzen Adınlatma Direkleri

Tekzen aydınlatma direkleri üretimi noktasında birbirinden şık ve farklı üretimleri ile göz kamaştırmaya devam etmektedir. 1399 Tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz. Paslanmaz ve uzun yıllar bahçeleriniz de güvenle kullanacağınız tasarımlar arasında yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git