Tekne İç Dekorasyonu

Yat ve teknelere farklı tasarımlarla daha şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Tekne dekorasyon malzemeleri ve tekne dekorasyonu hakkında bilgiler….

Tekne Dekorasyon

Farklı yaşam stili ve biçimini tercih edenler için tekneler ve yatlar çok önemlidir. Tekne ve yatlarda bir çok kişinin sahip olmak isteyip de sahip olmadığı ürünler arasında bulunmaktadır. Tekne ve yatlar yaz aylarının gelmesi ile uzun yolculuklar, dost sohbetleri, geziler ve günümüzde moda olan teknede evlenme tekliflerine kadar bir çok alanda kullanılmaktadır.

Tekneler gerek hava şartları gerekse ihtiyaçları tam olarak karşılamadığını düşündüğünüz olmuştur. Tekneler bakım ve ilgilenilmesi gereken ve zamanla dekorasyonun gerektiği araçlardır. Lüks ve gösterişten zevk alan kişiler tekne dekorasyonuna çok önem vermektedir. Kısaca bahsetmek gerekirse dekorasyon şart demek gerekiyor.

Tekne dekorasyonunda koltuklar, yatak odaları ve varsa diğer kamaraların daha modern tasarımlarla süslemek gerekiyor. Bazende bu tasarımlar arasında tekne boyaması ve ışık süslemesi de girmektedir. Tekne ve yatlarda ışık süslemeleri geceleri çok hoş görünmektedir.

En güzel tekne ve yat dekorasyonların dan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyebilir ve kendi tekne ve yatlara uygulata bilirsiniz.

Tasarımlar hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Tekne İç Dekorasyonu-1

Tekne İç Dekorasyonu-1

Tekne iç dekorasyonların da ahşap kullanılması teknelere şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.

Tekne İç Dekorasyonu-2

Tekne İç Dekorasyonu-2

Teknelerin büyüklüğüne uygun olan dekorasyon ürünleri kullanarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tekne İç Dekorasyonu-3

Tekne İç Dekorasyonu-3

Tekne dekrayonlarında en çok tercih edilen renkler arasında açık kahve ve beyaz tonları çok tercih edilmekte olan renkler arasında yer almaktadır.

Tekne İç Dekorasyonu-4

Tekne İç Dekorasyonu-4

Tekne dekorasyonunda masa ve sandalye takımları kullanarak sadece deniz de değil aynı zamanda yaz akşamlarında marinada yemeklerinizi ve çayklarınızı bu kısımda içebilirsiniz. Misafirlerinizi de buralarda ağırlayabilirsiniz.

Tekne İç Dekorasyonu-5

Tekne İç Dekorasyonu-5

Tekne ve yat dekorasyon malzemeleri ile tekne ve yatınızı çok daha modern ve şık bir görünüm verebilirsiniz.

Tekne İç Dekorasyonu-6

Tekne İç Dekorasyonu-6

Tasarımlar hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git