Tavan Vantilatörü Modelleri

Tavan vantilatörü çeşitleri, modern ve yeni tasarımları, uzaktan kumandalı tavan vantilatörü, avizeli tavan vantilatörü modelleri ve fiyatları…

Tavan Vantilatörü Modelleri

Ülkemiz çok sıcak bir iklim özelliğine sahip olmasa da genellikle yazların sıcak ve kışların soğuk geçtiği bir ülke olarak karşınıza çıkar. Bu sıcak havalar ülkemiz iklim koşulları doğrultusunda bazen bizleri bunaltacak kadar baskın olabiliyor. Sıcak havalarda bunalan insanlar olarak iş yerlerinde daha çok karşılaşılan ve tavana asılan vantilatörler ediliyor. Kullanıldığı oda veya mekânın büyüklüğüne göre tercih edilecek olan tavan vantilatörü modelleri çeşitlilik gösterir. Bu vantilatörü kullanmak istediğiniz yere göre seçmek mantıklı bir karar olacaktır. Vantilatörün görevi dönen pervaneleriyle havanın hareket etmesini sağlayarak soğuk bir havanın oluşarak ortamı serinlemesini sağlamaktır. Sıcaklarda bunalan insanlara klima görevi görerek serinleme imkânı sağlar.

Vantilatör ve Dekorasyon

Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılan bu vantilatörler bulunduğu yerin dekorasyonuna büyük katkı sağlar. Ortamın görüntüsünü bozmayacak özelliklerde olmalıdır. İşlevini yerine getirirken bütünlüğü bozan bir eşya olması durumunda kullanılmasına gerek yoktur. Bazen bu tavan vantilatörü modelleri bulunduğu yerde sadece görüntü açısından bir farklılık yaratsın ve dekorasyonda hoş bir havanın bulunması içinde tavanda yerini alabilmektedir. Farklı renk ve özelliklere sahip bu ürünlerden size en uygun olanını tercih etmek de sizin seçeneklerinize bağlıdır. Doğru seçim yaptığınız zaman hem hoş bir görüntüyle ortama bütünlük sağlayan vantilatörünüzle övgülere maruz kalabilir hem de sıcak olan mekânınızın serinlemesinde bu eşyayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Salon dekorasyonlarında en çok avizeli tavan vantilatörü tercih edilmektedir. Bu tasarımlar salonlara hoş ve modern bir görünüm sunmakta ve aynı zamanda yaz aylarında serinleme imkanı sunmaktadır. Tavan vantilatör fiyatları 100 Tl den başlayan fiyatlarla e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır. Tavan vantilatör kampanyaları kış aylarında daha çok yapılmaktadır. Kampanyaları takip ederek aynı ürüne %35 daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Uzaktan kumandalı tavan vantilatörü yeni ve şık tasarımları ile son yılların gözde tasarımları arasında yerini almaktadır. Oturduğunuz yada yattığınız yerden kumanda etme imkanı sunmaktadır. Koçtaş, İkea, Tekzen gibi büyük yapı marketlerinden bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Tavan vantilatör montajı ürünleri aldığınız yerlerden kurulum için teknik destek isteyebilir yada evde kullanma kılavuzuna bakarak montajını yapabilirsiniz.

Tavan Vantilatörü Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git