Özel Tasarım Mutfak Modelleri

Mutfaklar bayanların gün içerisinde çok vakit geçirmiş oldukları yerler arasındadır. Bu yüzden mutfak dekorasyonu bayanlar için çok önemlidir.

Tasarım Mutfak Dolapları ve Masaları

Mutfaklar için her geçen gün yeni tasarım mutfak dolapları ve masaları üretimi yapılmaktadır. Üretici şirketler bayanların mutfaklarda ihtiyaç duydukları tüm herşeyi karşılayacak farklı tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Tasarım mutfak eşyaları ile süslenmiş olan mutfaklar bayanların çok ilgisini çekmekte ve çok beğenilmektedir. Mutfak dekorasyonunuz da size fikir verecek olan tasarım mutfaklardan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkında merak etmiş olduğunuz konular için yorum kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz ve Krem Renk Mutfak Tasarım Fikirleri

Beyaz ve Krem Renk Mutfak Tasarım Fikirleri

Mutfaklarda çok tercih edilen beyaz ve krem renklerden oluşan bir mutfak dekorasyonu örneğidir. Kahvaltı bar ünitesi iki adet sarkıt aydınlatma sistemi ile aydınlatılmakta olup mutfak genelinde gömme aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Mutfak tezgahı olarak siyah granit kullanılmış, zeminde gri karo zemin uygulması tercih edilmiştir.

Kırmızı Maun Mutfak Dolapları

Kırmızı Maun Mutfak Dolapları

Zemin kiraz kırmızısı olarak tercih edilerek kırmızı maun dolap rengi ile uyum elde edilmiştir. Gri ve kahve rengi karaşımı ile oluşturulmış olan mutfak tezgahı ile uyumlu bir dekor oluşturmaktadır. Kolye ışıklandırma sistemi ile desteklenmiş gömme aydınlatma sistemi aydınlatması sağlanmaktadır. Gözleri yormayan ve uyumlu bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkmıştır. Mutfakta kullanılantüm metal aksamlar paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Beyaz Mutfak Tasarımları

Beyaz Mutfak Tasarımları

Üç asılı sarkaç lambalar, cam önlü dolapları, kemerli kapı ve kanatlı pencere sistemi kullanılmıştır. Beyaz duvar rengi ile beyaz mutfak dolapları tercih edilerek aydınlık ve ferah bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkmıştır. Kapalı renk tercih edilmiş olan mermerler ile bulundukları ortama ayrı bir hava katması sağlanmıştır.

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri

Bahçeye açılmakta olan Fransız sitili kapı ve pencereler kullanılmış ve rustik gaz yakma sobası tercih edilmiştir. Beyaz ve krem tonlar bir arada kullanılmış aydınlatma olarakda avize ve sarkıt avize tercih edilmiştir.

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri - 5

Çağdaş Mutfak Tasarım Fikirleri 

Koyu ahşap zemin ile birlikte beyaz mutfak dolapları uyum halindedir. Mutfak dolapları arka tarafında kalan uzun cam sistemi iyi bir ışık kaynağı ve modern bir tasarımdır. Sarkıt avize modelleri ile aydınlatma sağlanmaktadır.

Modern Mutfak Tasarım Fikirleri

Modern Mutfak Tasarım Fikirleri

Bu mutfak dekorasyonun da dışa açılan Fransız pencere ve kapılar dikkat çekmektedir. Aydınlatma olarka gömme aydınlarma sistemi tercih edilmiştir. Gri duvar rengi ile krem renk mutfak renkleri ile uyum içindedir. Alçıpan asma tavan uygulaması da dikkat çekmektedir.

Koyu Renk Mutfak Tasarım Fikirleri

Koyu Renk Mutfak Tasarım Fikirleri 

Koyu renk ahşap mutfak dolapları tercih edilmiş ve  açık renk fayanslar kullanılarak hoş bir dekorasyon yakalanmıştır. Granti tepelerinde sıralı ışıklandırma sistemi tercih edilerek aydınlığın her ortama eşit şekilde dağıtılması ile hoş bir dekor ortaya çıkmaktadır.

Granit Tezgah ve Mutfak Tasarım Fikirleri

Granit Tezgah ve Mutfak Tasarım Fikirleri 

Granit tezgah tercih edimiş ve tezgahın rengine uyumlu mutfak dolapları ile estetik bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır. Askılı aydınlatma sistemi ile sıcak bir görünüm elde edilmiştir. Tüm metal aksamlar paslanmaz tercih edilmiştir.

İlhan Kaynağı Mutfak Dekorasyonu

İlham Kaynağı Mutfak Dekorasyonu

Bu mutfak dekorasyonunda klasik ve modern mutfak aksesuarları bir arada kullanılarak hoş bir dekorasyon elde edilmişir. Zeminde taş karolar tercih edilmiş, mutfak dolapları beyaz olarak tercih edilmişitir. Aydınlatmalar cam üzerinde ve mutfak tezgahı üzerinde gömme aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri - 10

Siyah ve Beyaz  Mutfak Tasarım Fikirleri 

Ceviz mutfak dolapları tercih edilmiş siyah ve beyaz uyumu ile elde edilen şık bir mutfak tasarımıdır. Metal aksamlarda paslanmaz tercih edildiğini görmekteyiz. iki adet kolye ısıklandırma sistemi kullanılmıştır. Tavanda aynı zamanda gömme aydınlatma sistemleri de bulunmaktadır.

 

Klasik Mutfak Tasarım Fikirleri

Klasik  Mutfak Tasarım Fikirleri

Neo klasik mutfak dolapları tercih edilmiş renk olarak da beyaz yarı parlak renk kullanılmıştır. İkili aydınlatma sistemi tercih edilmiştir. Siyah renk sandalye tercihi ile uyumlu bir tasarım ortaya çıkmıştır.

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri - 12

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri 

Modern ve klasik avize sistemleri ve aynı zamanda gömme aydınlatma sistemleri tercih edilmiştir. Beyaz renk mutfak dolağları ve zemin parke yapılmıştır. Klasik mutfak masası ve sandalyeleri kullanılmıştır.

Bej Renk Mutfak Tasarım Fikirleri

Bej Renk Mutfak Tasarım Fikirleri 

Yemek alanı orta kısımda tercih edilmiş sarkıt ferforje avize modeli ve gömme aydınlatma sistemleri kullanılmış duvar rengi olarak bej renk tercih edilmiş, mutfak dolabı rengi olarak beyaz renk tercih edilmiştir.

Dubleks Ev Mutfak Tasarım Fikirleri

Dubleks Ev Mutfak Tasarım Fikirleri 

Dubleks evlerde kullanılmakta olan bir mutfak tasarımıdır. Sarkıt aydınlatma sistemi tercih edilmiş, Mutfak dolabı rengi olarak vernikli kiraz renk tercih edilmiştir.

Şık Mutfak Tasarım Fikirleri

Şık  Mutfak Tasarım Fikirleri 

Renk uyumu ile elde edilen şık mutfak tasarımlarına bir örnektir. Mutfak dolaplarında doğal ahşap tercih edilmiştir. Aydınlatma olarak sarkıt avize modelleri tercih edilmiştir.

Lüks Mutfak Tasarım Fikirleri - 16

A Clas Mutfak Tasarım Fikirleri 

A Clas bir mutfak dekorasyon örneğidir. Büyük mutfaklarda tercih edilmektedir. Tezgahlarda bej mermer, abonoz parke modeli, çelik kolye ışıklandırma sistemi kullanılmıştır. Parkeler suya dayanıklıdır. Duvar rengi olarak da bej renk tercih edilmiş olup tezgahlarla uyum sağlanmıştır.

 

Basit Mutfak Tasarım Fikirleri

Basit Mutfak Tasarım Fikirleri

Kirli beyaz mutfak dolapları, granit mermer, sarkıt aydınlatma sistemleri ve yerlerde parke ön plana çıkmkata olan basit mutfak tasarım fikirlerine örnektir.

Lüks Tasarım Mutfak Modelleri

Lüks Tasarım Mutfak Modelleri

Lüks mutfak tasarımları bayanların çok hoşuna gitmektedir. Bu mutfağın özellikleri; özel olarak üretilmiş olan mutfak dolapları, gömme aydınlatma sistemi, büyük boy lavabo, paslanmaz kullanılmış olan eşyalar, parke döşemesi, granit tezgahlar, cam ön ekranlı mutfak dolapları ile şık ve modern görünümlü bir mutfak tasarımıdır.

 

Büyük Özel Mutfak Tasarım Fikirleri 

Büyük Özel Mutfak Tasarım Fikirleri 

Büyük mutfaklarını özel olarak tasarlamak isteyen kişiler bu tasarımı tercih edebilirler. Son derece zarif bir mutfak tasarımıdır. Meşe ağacından yapılmış olan mutfak dolapları granit mermer ile uyum halindedir. Büyük boy paslanmaz dolap ve diğer tüm metal akşamlar da paslanmaz tercih edilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git