Tasarım Çocuk Odaları

Çocuk odası tasarımları nasıl yapılması gerekiyor, tasarım çocuk odaları  kız ve erkek çocuklar için özel olarak tasarlanmış farklı tasarımlar…

Tasarım Çocuk Odaları

Yeni çocuk sahibi olacak olan anne ve baba adayları için çocuk odalarını nasıl tasarlamaları gerektiği ile ilgili olarak özel tasarım çocuk odası oluşturmalarına yardımcı olmaya çalışacağız. Yeni doğan bebeklerde bebek odasının görsel olarak güzel olması çok önemlidir. Bebek odalarının kreşlerden daha güzel olacak şekilde tasarlayabilirsiniz.

Çocuk ve bebek odalarında duvarlarda ve eşyalarda bir çok değişiklik yaparak çok güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Çocuk odası tasarımlarında renklerin çocuklar üzerinde çok büyük etkileri bulunmaktadır. Hayvan resimleri, doğa resimleri bebeklerin sevdiği şeyler arasında yer almaktadır.

Bunun yanında çocuk odası tasarımlarında rahat bir beşik, koltuk yada sandalye, bebek malzemelerini ve oyuncakları depolamak için özel kısımların bulunması çok önemlidir. Bebek odası için iyi bir ışıklandırma da çok önemlidir. Bebekler için odalarındaki ilginç tasarımlar onların dikkatlerini çekmekte ve mutlu olmalarına bir sebep teşkil etmektedir.

Çocuk odası duvarlarında ve tavanlarda boya yerine eğlenceli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Fikir sahibi olmanız için özel olarak tasarlanmış ve en çok tercih edilen bebek odası tasarımlarından bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek bebek odanızı çok farklı ve iddialı bir bebek odası tasarımı oluşturabilirsiniz.

Tasarım Çocuk Odaları-1

Tasarım Çocuk Odaları-1

Erkek bebekler için özel olarak tasarlanmış bir bebek odasıdır.

Tasarım Çocuk Odaları-2

Tasarım Çocuk Odaları-2

Renk uyumu tüm alanlarda dikkat edilmiş hem kız hemde erkek bebeklere uygun şık ve modern görünümlü bir çocuk odası tasarımıdır.

Tasarım Çocuk Odaları-3

Tasarım Çocuk Odaları-3

Çocuk renk kombinasyonu ile oluşturulmuş ve çocukların sevdiği hayvanların oyuncakları bulunan güzel tasarım çocuk odası.

Tasarım Çocuk Odaları-4

Tasarım Çocuk Odaları-4

Ahşap ürünlerin ön plana alındığı ve kullanıldığı bir bebek odası tasarımı, çocukların her ihtiyacı göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştırç

Tasarım Çocuk Odaları-5

Tasarım Çocuk Odaları-5

Bir çok renk bir arada kullanılmış ve özel oyun alanı ile çocuklar bu tasarımı çok sevecektir.

Tasarım Çocuk Odaları-6

Tasarım Çocuk Odaları-6

Oyuncaklar ve kitaplar için ayrı mobilyaların kullanıldığı renkli ve hoş bir çocuk odası tasarımı. Kız bebekler bu tasarımları çok seveceklerdir.

Tasarım Çocuk Odaları-7

Tasarım Çocuk Odaları-7

Desenli duvar kağıtları tercih edilmiş, erkek bebekler ve gençler için ideal bir çocuk odası tasarımı.

Tasarım Çocuk Odaları-8

Tasarım Çocuk Odaları-8

Erkek bebeklerin çok seveceği bir çocuk odası tasarımı olup sadece bebeklikte değil genç odası olarak da büyüdüklerinde kullanabilecekleri bir odadır.

Tasarım Çocuk Odaları-10

Tasarım Çocuk Odaları-10

Düzenli ve kullanışlı bir bebek odası için kitap ve oyuncak raflı ve çekmeceli bir bebek odası tasarımı, oyuncaklar ve dinlenme koltuğu ile farklı bir tasarımdır.

Tasarım Çocuk Odaları-9

Tasarım Çocuk Odaları-9

Duvar kağıdı ve bebeklerin sevdiği hayvan resimlerine öncelik verilmiş, ahşap şık tasarım beşiği ile estetik ve modern bir görünüme sahip bebek odası tasarlamak isteyenler için

Tasarım Çocuk Odaları-11

Tasarım Çocuk Odaları-11

Bir bebek odasında aradığınız her şey, bebek koltuğu, anne koltuğu, duvar kağıtları ve resim tabloları ile güzel tasarım bebek odası

Tasarım Çocuk Odaları-12

Tasarım Çocuk Odaları-12

İkiz yada yaşları birbirine yakın olan kardeşler için özel olarak tasarlanmış bir bebek odası takımıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git