Taş Ev Modelleri ve Fiyatları

Taş ev modelleri, yontma taş evler, taş ev yapımı ve maliyeti,  taş ve ahşap ev modelleri, yeni moda taş ev tasarımları, taş ev görselleri….

Taş Evler

Eski zamanlarda çok kullanılmakta olan taş evler yeni ve farklı tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Taş ve ahşap evler günümüzde yeni tasarımları ile karşımıza çıkmakta olup özellikle zevk sahibi farklı tasarımlardan oluşan kişilerin tercihleri arasında bulunmaktadır.

Beyaz taş evler görünüm ve görsellik olarak çok güzel görünmekte olup aynı zamanda en çok tercih edilen taş evler arasında yer almaktadır. Taş evler genelde bahçeli ve villa tarzı yapılardır. Taş evler diğer yapılara göre daha uzun süre dayanıklı olarak kullanabileceğiniz evlerdir.

Taş ev maliyeti maliyetli yapılar olup, özel bir çalışma ve ekip ile yapılmaktadır. Taç ev metre kare maliyetleri 200o Tl ile 5000 TL arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında bu işi uzman olarak yapan firmalar yurt genelinde bulunmaktadır. Bu bahsi geçen orjinal ve el emeği ile yapılmış olan taş ev maliyetleri olup birinci sınıf taş evlerdir.

Orta yada 3. sınıf olarak satışa sunulmakta olan taş evler fabrikasyon çıkışı taş evler daha uygun fiyat aralıklarında metre kare olarak maliyetli düşük yapılar arasında yer almakta olup. genelde daha çok bu yapılarda tercih edilmektedir.

Yurt genelinde farklı illerde en çok karşımıza çıkan taş ev modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek yaptırmak istediğiniz taş evler hakkında görsel olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git