Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü cam kapılar, Sürgülü cam kapı sistemleri, Sürgülü cam kapı çizimleri, modern ve şık tasarımları, Sürgülü cam kapı sistemleri ve fiyatları…

Sürgülü Cam Kapılar

Modern ve şık görünümlü bu kapılar evlerde ve ofislerde iç mekanlarda çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Son yılların favori kapıları arasında yer alan sürgülü cam kapılar iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Ev ofislerde kapıların meşgul etmiş oldukları alanları daha efektif kullanmak amacı ile de tercih edilmektedir.

Sürgülü cam kapı sistemleri kullanımı kolay ve aynı zamanda dekoratif bir görünüm elde etmek içinde tercih edilmektedir. Kapı sistemleri hareket kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda stoperler kullanılmakta olup bu da kapıların hızlı kapanmasını ve açılmasını önlemektedir. Bu sitem sayesinde kapılar daha uzun ömürlü olmaktadır.

Cam kapılarda kullanılan camlar bildiğimiz sıradan camlar kullanılmaktadır. Temperli camlar tercih edilmekte olup camların darbeye karşı dayanıklı hale getirmekte olup, kırılmalarda da kesi oluşturacak tasarımlar değildir.

Bu kapı sistemlerinde genel olarak iki sistem çok yaygın olarak tercih edilmektedir. Bunlar Boru tipi cam kapı sistemleri ve gizli cam kapı sistemleri bulunmaktadır.

Sürgülü cam kapı fiyatları 350 Tl ile 750 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. İsterseniz peşin isterseniz de vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu kapılara sahip olabilirsiniz.

Sürgülü Cam Kapı Modelleri Görselleri

Cam Kapı Sistemleri

Cam Kapı Sistemleri

 

Sürgülü Cam Kapı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git