Sürgülü Banyo Kapıları

Sürgülü Banyo Kapıları: Sürgülü cam banyo kapıları, sürgülü banyo kapıları yeni tasarımları, şık ve modern sürgülü kapılar…

Sürgülü Banyo Kapı Modelleri ve Fiyatları

Banyo kapıları cam ve ahşap tasarımları evlerde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Evlerde özellikle küçük olan evlerde ve banyolarda kapıların işgal etmiş oldukları alanları daha efektif olarak kullanmak isteyenlerin tercihleri arasında sürgülü kapılar ve akordiyon kapılar yer almaktadır.

Üretici firmaların bir çok tasarımları bulunmaktadır. Koçtaş sürgülü banyo kapıları en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.  Sürgülü banyo kapıları fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri yapı marketleri yada e-ticaret siteleri üzerinden kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Banyolarda şık ve modern bir görünüm elde etmek için cam banyo kapılarını tercih edebilirsiniz. Banyolara farklı bir hava katabilirsiniz. En çok tercih edilen sürgülü banyo kapılarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize uygun olan modele karar verebilirsiniz. Banyo kapıları hakkında blgi görüş ve önerilerinizi sitemizin yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

Sürgülü Banyo Kapı Görselleri

Ahşap Sürgülü Kapı Modelleri

Ahşap Sürgülü Kapı Modelleri

Cam Sürgülü Kapı Modelleri

Cam Sürgülü Kapı Modelleri

Şık Sürgülü Kapı Modelleri

Şık Sürgülü Kapı Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git