Son Model Yatak Odası Modelleri

Son tasarım yatak odaları, modern ve şık yatak odası tasarımları, en çok tercih edilen yatak odası modelleri ve görselleri….

Son Model Yatak Odası Modelleri

Yatak odanızı dekore edecekseniz yeni trendlerden haberdar olmadan işe başlamak istemezsiniz. Yüksek ve büyük başlıklı yataklar her zaman yatak odanızı zengin gösteren bir unsurdur. Yatak başlığını tavana kadar devam ettirip hatta tavanda da yatak boyunca aynı şekilde uzatmak bir devamlılık sağlar. Başlığın arkasında ve tavandaki uzantıda kullanılan led aydınlatma sayesinde son derece güzel bir ortam oluşturulur. Yatak örtünüzü de bu renge bağlı olarak seçmeniz ise devamlılık açısından önemlidir. Genelde ekru ve beyaz renkler tercih edilmelidir. Tavanda göreceğiniz eklenti fikrini sevmediyseniz, tavana kadar başlık ve yatağınızın kaidesinin aynı renkten ve aynı kumaştan giydirilmesi hoşunuza gidebilir. Eğer kısa başlık kullanmayı sevenlerdensiniz yatağınızın arkasında oluşturacağınız çeşitli malzemelerden yapılmış bir aksan duvar da sade bir yatağı ve odayı farklılaştırabilir.  Yatak başlığınızın olduğu duvarı çepeçevre derinliği az olan dolaplarla sarmak ise hem depolama hem de dekorasyonun tamamlanmasını sağlar. Bu durumda yatak rengi ile dolap renginin farklı seçilmesi gerekir. Hatta farklı materyal bile kullanılabilinir. Dolapların rengi ve materyallerinden yatağın tam karşısına yaptırılan gardırop ve ortasında bulunan makyaj masası ise diğer iki duvarı hiç kullanmadan temiz ve net bir görüntü oluşturulur.

Son Model Yatak Odaları

Yatak odasında kullanılan renkler ise büyük önem taşır. Doğal renkler kullanmak yatak odasında dinginlik huzur verir. Siyah beyaz dekore edilenler ise sizi rahat ettirir aynı zaman da lüks görünüm verir. Genelde aksesuarlarla eklenen üçüncü bir renk ile de canlı bir ortam sağlanır. Koyu kahverengiden oluşan mobilyalarınız tamamlamak için duvarların birini griye boyatmak ve aksesuarları bu renge bağlı seçmek  ise sofistike bir hava yaratır.

En çok tercih edilen şık ve modern yatak odası tasarımlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan modern tasarımları tercih edebilirsiniz….

Modern Yatak Odası Görselleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git