Somon Rengi Duvar Boyası

Somon rengi son zamanlarda evlerde tercih edilmeye başlanmış ve farklılık arayışı içinde olanlar tarafından tercih edilmektedir…

Somon Rengi Dekorasyonu

Somon rengi ev dekorasyonu son zamanlar da evlerde bayanlar tarafından tercih edilmeye başlanan farklı tasarımlar elde etmek için kullanılan ev boyaları arasında bulunmaktadır.

Evlerinizde özellikle salon ve misafir odalarında bu rengi kullanarak farklılık oluşturabilirsiniz. Evlerinize gelen misafirlerde bu rengi çok seveceklerdir. Farklı renklerden hoşlanan ve canlı ev dekorasyonuna önem veren kişiler bu rengi çok sevecekler.

Evlerinde bu renkleri tercih eden kişiler mobilyaların renk uyumuna dikkat etmeleri gerekiyor. Mobilyalarınız bu renge uygun değilse bu rengi tercih etmeyin. Estetik bir görünüm elde edemezsiniz.

Bu renklerle dekore edilmiş olan evlerden oluşan bir foto galeri hazırladım. Sizde bu galeriyi inceleyerek bu renk hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Somon Rengi

Somon Rengi

Evlerde bir çok odada genelde beyaz renk ile birlikte tercih edilmekte olan bir renktir. Bir çok alanda tercih edebilirsiniz. Banyo duvar dekorasyonunda genelde tercih edilmemektedir.

Somon Rengi Antre

Somon Rengi Antre

Evlerde odaların birbirinden ayrıldığı kısımlar olan antre ve hollerde tercih edilmektedir. Beyaz renk ve alçıpan asma tavan duvar uygulamaları ile birlikte kullanıldığında ortaya şık ve modern bir görünüm çıkmaktadır.

Somon Rengi Çocuk Odası

Somon Rengi Çocuk Odası

Genç odası ve bebek odası tasarımlarında genellikle kız bebek ve çocuk odalarında tercih edilmekte olan bir renktir. Mobilyalara göre bu rengin tonlarını tercih edebilirsiniz. Perde renkleri de bu renge yakın olan renkleri tercih ederek şık çocuk odası tasarımları yapabilirsiniz.

Somon Rengi Misafir Odası

Somon Rengi Misafir Odası

Misafir odalarında kullanılmakta olan beyaz modern koltuk takımları ile uyumlu bir renktir. Misafir odası tasarımlarında genelde duvarın tamamı değil bir tarafında bu renk tercih edilmekte ve ortaya resimde görmüş olduğunuz gibi modern bir tasarım ortaya çıkmaktadır.

Somon Rengi Modern Salon

Somon Rengi Modern Salon

Modern salon dekorasyonlarında beyaz renk ile birlikte şık ve estetik bir görünüm vermektedir. Koyu renk olan bu boya beyaz ile uyum sağlamakta ve ortama hoş bir hava katmaktadır. Bu renk bayanlar tarafından gündelik hayata bir çok kıyafette tercih edildiği gibi modern dekorasyonlarda da tercih edilmektedir.

Somon Rengi Modern Yatak Odası

Somon Rengi Modern Yatak Odası

Modern yatak odası tasarımlarında bu renk genellikle yatak odası başlık kısmında tercih edilmekte ve diğer duvarlarda krem yada beyaz renk ile birlikte kullanıldığında ortaya çok güzel bir yatak odası görünümü çıkmaktadır.

Somon Rengi Salon

Somon Rengi Salon

Şömineli evlerde yine tek duvar da somon rengi kullanılmış diğer duvarlarda beyaz renk tercih edilmiş çok güzel bir salon dekorasyonunu görmektesiniz.

Somon Rengi Yatak Odası

Somon Rengi Yatak Odası

Yatak odalarında diğer renklerle kolay uyum sağlamaktadır. Boya üretici firmaların ürünleri arasında açık yada koyu tonlarını tercih ederek ortaya dekorasyon harikası ev tasarımları çıkarabilirsiniz. Evlerinde bu rengi kullananlar renk hakkında bilgi, görüş ve önerilerini yorumlar kısmından  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git