Şömineli Ev Dekorasyonu

Evinizi oluştururken şömineli ev dekorasyonu fikirleri hakkında bilgi alarak modern ve estetik görünüme sahip şömine modellerini evlerinizde tercih edebilirsiniz…

Şömineli Ev Modelleri

Evlerde son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başlayan şömine modelleri içerisinden istediğiniz modelli evlerinizde uygulayabilirsiniz. Evlerde kullanılmakta olan şömineler karşısında dinlenmek ve günün yorgunluğunu atmak için birebir iyi gelmektedir.

Evlerde  kullanılan şömineler açık sistem şömineler ve kapalı sistem şömineler olarak da kendi içlerinde ayrılmaktadır. Klasik şömine modelleri lüks ve gösterişten çok hoşlanmayan kişiler tarafından tercih edilmekte olup kendisine has güzel rahatlatıcı  bir görünüm sunmaktadır.

Şömine fiyatları 4000 Tl ile 7000 Tl arasında bulunmaktadır. Firmalarla iletişime geçerek ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

En çok beğenilen şömineli ev dekorasyonlarından  oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Üç Tarafı Açık Şömine Modeli

Üç Tarafı Açık Şömine Modeli

Şömineli ev dekorasyonu hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Klasik Şömine Modeli

Klasik Şömine Modeli

Şömineli evlerde mobilya seçimi çok önemlidir. Mobilya takımları ile şömine uyumlu olduğu zaman çok şık bir esetik ortaya çıkmaktadır.

Modern Şömineli Ev Dekorasyonu

Modern Şömineli Ev Dekorasyonu

Modern mobilya tasarımlarının kullanıldığı evlerde lüks şömine modelleri klasik mobilyaların olduğu evlerde klasik şömine modelleri birbiri ile uyum içinde güzel bir dekor ortaya çıkarmaktadır.

Elektirikli Şömine Modeli

Elektrikli Şömine Modeli

Lüks ve modernlikten hoşlanan kişiler tarafından Plazma tipi şömine, L tipi köşe şömine, iki yönü açık şömine, 3 tarafı açık şömine modelleri ve 4 tarafı açık şömine modelleri, elektrikli şömine modelleri, prizma şömine modelleri evlerde çok tercih edilmekte olup evlere ayrı bir hava katmaktadır.

 

Şömineli Ofis Dekorasyonu

Şömineli Ofis Dekorasyonu

Şömineler evlerin yanında iş yeri ve çalışma ofislerinde de tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Çalışma ortamı ve ofislere modern ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Sizde ofisinize en uygun tasarımı seçebilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şömineli Ev Dekorasyonu

Şömineli Ev Dekorasyonu

Şömineli ev dekorasyonu evlerde salon ve oturma odalarında çok tercih edilmektedir. Evlerde kullanılmakta olan mobilya ve koltuk takımları ile uyumlu renk seçerseniz şık ve modern bir ev dekorasyonu ortaya çıkmaktadır.

Yeni Tasarım Şömineli Ev Dekorasyonu

Yeni Tasarım Şömineli Ev Dekorasyonu

Şömineler salon dekorasyonları vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Böyle modern görünümlü bir evde misafir ve arkadaşlarınızla keyifli bir sohbet edebilir ve güzel bir görsel şölen sunabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git