Şömine Giydirme Modelleri ve Çeşitleri

Evlerde kullanılmakta olan şömineleri daha güzel şık bir görünüm kazandırmak için şömine giydirme modellerini kullanarak modern ve estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz…

Şömine Giydirme Modelleri ve Fiyatları…

Evlerde kullanılmakta olan şömineler evlere hoş bir görünüm katmakta olup estetik ve şık giydirme modelleri kullanılarak evlere modern ve estetik bir görünüm katmaktadır. Taş şömine modelleri evlerde çok tercih edilmekte olup hem görünüm olarak hemde dayanıklılık olarak çok iyi şömine modelleri arasında bulunmaktadır.

Çelik şömine giydirme modelleri yine evlerde çok karşımıza çıkmakta olan modeller arasında bulunmaktadır. Brüt beton uygulaması şeklinde kullanılmakta olan şömine modelleri de bulunmaktadır. Estetik görünüme çok önem veren kişiler tarafından ise doğal taşlardan oluşan şömine modelleri rustik dekorasyon ürünleri arasında bulunmaktadır.

Açık sistem şömineler ve kapalı sistem şömineler olarak da kendi içlerinde ayrılmaktadır. Klasik şömine modelleri lüks ve gösterişten çok hoşlanmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Lüks ve modernlikten hoşlanan kişiler tarafından Plazma tipi şömine, L tipi köşe şömine, iki yönü açık şömine, 3 tarafı açık şömine modelleri ve 4 tarafı açık şömine modelleri, elektrikli şömine modelleri, prizma şömine modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Şömine fiyatları 3750 Tl ile 7000 Tl arasında bulunmaktadır. Firmalarla iletişime geçerek ödeme seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şömine dekorasyonların dan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Şömine döşemeleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

L Tipi Şömine Modeli

L Tipi Şömine Modeli

Modern ev dekorasyonunda tercih edilmekte olan tasarımlar arasın da yer almaktadır. Küçük yada büyük modelleri bulunmakta olup her oda büyüklüğüne uygun olarak yapılabilmektedir.

Plazma Şömine Modeli

Plazma Şömine Modeli

Kaplı sistem ve plazma şömine modeli büyük salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır. Kullanıldıkları ortama şık ve nodern bir görünüm katmaktadır.

Üç Tarafı Açık Şömine Modeli

Üç Tarafı Açık Şömine Modeli

Evlerde çok alan kaplamayan bir şömine modeli düşünüyorsanız bu model tam size göre. Alan olarak az yer kaplarken üç tarafı açık olması nedeni ile güzel bir görsellik katmaktadır.

Açık Sistem Şömine Modeli

Açık Sistem Şömine Modeli

Açık sistem ve klasik şömine modellerine örnektir. Modern tasarımlardan hoşlanmayan ve klasik mobilyaların bulundukları evlere uygulanmaktadır. Genellikle Mermer şömine giydirme modelleri kullanılmış olduğu bu modeller ile  evlere güzel bir  dekor ve hava katmaktadır.

Kapalı Sistem Şömine Modeli

Kapalı Sistem Şömine Modeli

Kapalı Sistem şömine modelleri genellikle elektrikli yada gazlı sistemlerle çalışmakta olup, güzel bir görsellik sunmaktadır. Modern tasarımlardan hoşlanan ve özellikle gençler tarafından çok tercih edilmekte olan kapalı sistem şömineler zahmetsiz ve temizlik sorunu olmayan sistemlerdir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git