Siyah Koltuk Takımları

Evlerde ve özellikle ofislerde çok tercih edilmekte olan Siyah koltuk takımları bulundukları ortama ayrı bir aslalet katmaktadır…

Siyah Koltuk Takımları Modelleri ve Fiyatları

 Genellikle ofis ve bazı ev tasarımlarında çok tercih edilmekte olan siyah koltuk takımları beyaz diğer aksesuarla birlikte kullanıldığında ortaya modern ve estetik bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Yine siyah renkle uyumlu diğer kombine renkleri de tercih edebilirsiniz.

Siyah renkle birlikte en uyumlu renk beyaz ve krem tonlarıdır. Bunun yanında altın sarısı da tercih edildiğini görmekteyiz. Koltuk takımları siyah olurken beyaz yasatık tasarımları ercih ederek estetik bir duruş elde etmek mümkün.

Siyah koltuk takımı fiyatları üretici firmalar arasında kullandıkları malzemeye bağlı olarak değişiklik göstermekte olup 1500 Tl ile 5000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri peşin indirimli satın alabileceğiniz gibi vadeli ödeme seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Şirketlerin kampanyalarını takip ederek daha az ödeyebilirsiniz.

Siyah koltuk tasarımlarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize ve iş yerinize en uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz

Kumaş ve Deri Karışımı Siyah Koıltuk Takımı

Kumaş ve Deri Karışımı Siyah Koıltuk Takımı

Yan yüzeyleri deri olan oturma alanları kumaş olan siyah koltuk takımları  beyaz renk halı ve açık renk duvar boyaları ile birlikte kullanıldıklarında ortaya çok şık ve modern bir görünüm çıkmaktadır.

Siyah Koltuk Takımı

Siyah Koltuk Takımı

Siyah koltuk takımları  genelde salon ve misafir odaların da çok tercih edilmekte olan ev mobilyaları arasında yer almaktadır. Açık renk duvar boyası ve altın sarısı renklerle uyumlu olduğundan bahsetmiştik. Bu resimde kullanılmakta oaln sarı renk halı ile ne kadar güzel bir uyum yakaladığını görmektesiniz.

Modern Siyah Koltuk Takımı

Modern Siyah Koltuk Takımı

Modern tasarımlar oluştururken siyah ile en uyumlu renkler arasında beyaz bulunmaktadır. Modern tasarımlarda siyah ile pembe yada kırmızı renklerin azda olsa kullanılması ile ortaya çıkan modern bir ec dekorasyonu bulunmaktadır.

Yeni Tasarım Siyah Koltuk Takımı

Yeni Tasarım Siyah Koltuk Takımı

Mobilya üreticisi firmalar her yıl modelleri arasına yeni tasarımlar eklemekteler. Yeni nesil ve gençler için özel olarak üretilmiş olan yeni nesil siyah koltuk takımları salon dekorasyonlarında tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

Siyah Deri Koltuk Takımı

Siyah Deri Koltuk Takımı

Deri koltuk takımları evlerde ve genellikle ofislerde tercih edilmekte olan asarımlar arasında yer almaktadır.  Modern tasarım koltuk takımları, siyah orta sehpa ve sandıklı puf modeli ile sizde evinizi ve ofisiniz de deri koltuk takımlarına yer verebilirsiniz.

Siyah Koltuk Takımları

Siyah Koltuk Takımları

Geniş salonlarda siyah koltuk takımı ile hoş ve estetik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Siyah koltuk takımları ile birlikte açık renk halı ve perde kullanarak estetik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git