Siyah Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Özellikle gençler ve yeni evlenecek olan kişiler tarafından çok tercih edilmekte olan Siyah Beyaz Mutfaklar evlerde mutfaklara çok şık ve modern bir görünüm katmaktadır.

Siyah Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Siyah ve beyaz mutfak takımları evlerde çok tercih edilen mutfak dolabı renkleri arasında yer almaktadır. Dekoratif olarak çok güzel bir görünüm sunmaktadır. Farklı ve yeni model tasarımları bulunmaktadır. Bu dolapların bazı takımlarda alt kısımları siyah olarak tercih edilmekte üst kısım dolaplar beyaz olarak bazende bunun tam tersi olarak tasarlanmış olduğunu görülmektedir. Yer döşemeleri de siyah ve beyaz yapılan mutfaklarda bulunmaktadır.

Bu tasarımlarda yerlerde genelikle beyaz yada iki renk kombinasyonundan yararlanılarak üretilmiş olan şık ve modern halı yada yolluklar tercih edilmektedir. Mutfak duvar rengi yada duvar kağıdı olarak genelikle beyaz renkler tercih edilmektedir.

Siyah beyaz mutfak dolabı fiyatları ürünlerin kalitesi, mutfak da kullanılan metre kare fiyatlarına göre değişmektedir. Mutfaklarda kullanılmakta olan mermerin granit yada mermer olması fiyatları çok etkilemektedir. Granit mutfak mermerleri normal mermerlere göre daha pahalı ve kalitelidir. Mutfak dolapları firmalara bağlı olarak 12 ile 24 ay vade imkanları ile taksitli ödemelerden yararlanarak bu tasarımları bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

 

Lüks Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Lüks Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Lüks tasarımlardan hoşlanan ve büyük mutfaklara uygun olarak üretilmiş olan bir üründür. Mutfak dolapları beyaz renk olarak tercih edilmiştir. Mutfak mermeri beyaz ve alt kısımlardaki dolaplarda siyah renk tercih edilmiştir. Modern ve lüks mutfak tasarımlarını seven kişiler bu tasarımları tercih edebilirler.

Modern Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Modern Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Mutfak dolapları tamamen beyaz olarak tercih edilmiş dekor oluşturmak için mutfak dolabının bitiş kısmında siyah renk kullanılmıştır. Yerde kullanılan siyah beyaz halı ile modern ve hoş bir dekoru tamamlamıştır.

Muhteşem Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Muhteşem Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Mutfak dolaplarının alt kısımları ve üst kısımlarında tamamen beyaz dolaplar tercih edilmiştir. Mutfak dolabı cam kısımlarında siyah cam kullanılarak ortaya muhteşem bir görünüm çıkmıştır. Siyah cam ile mutfak dolaplarının iç kısmının görünmesi de engellenmiştir. Gömme ve sarkıt ışıklandırma sistemi kullanılmıştır. Modern mutfak avizesi ortama ayrı bir hava katmaktadır.

Şık Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Şık Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi alt mutfak dolapları siyah renk kullanılmış üst dolaplarda beyaz renk tercih edilerek şık siyah beyaz mutfak dolapları oluşturulmuştur. Alt mutfak dolabı süpürgelik kısmında beyaz kullanılmıştır. Mutfak duvar rengi olarak beyaz renk tercih edilmiştir.

Şık Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Şık Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Bu mutfak dekorasyonunda mutfak dolaplarında beyaz renk kullanılmış orta kısımda siyah renge yer verilmiştir. Büyük mutfaklar için ideal tasarımlar arasında yer almaktadır.

Siyah Beyaz Dekoratif Mutfak Modelleri

Siyah Beyaz Dekoratif Mutfak Modelleri

Çoğunluk olarak beyaz renge yer verilmiş olan bu tasarımda mutfak mermeri ve mutfak masası siyah olarak tercih edilmiştir. Yerlerde siyah ve beyaz renk fayans tercih edilerek dekoratif bir mutfak görünümü elde edilmiştir. Gömme aydınlatma sistemi kullanılmıştır.

Siyah Beyaz Desenli Mutfak Modelleri

Siyah Beyaz Desenli Mutfak Modelleri

Desenli mutfak mermerlerin de beyaz renk içinde siyah tercih edilerek kullanıldığını sık olarak karşımıza çıkmaktadır. Motifler ortama ayrı bir hava katmaktadır.

Siyah Beyaz Desenli Mutfak Tasarımları

Siyah Beyaz Desenli Mutfak Tasarımları

Siyah ve beyaz renkler bir arada kullanılarak oluşturulmuş olan desenli mutfak tasarımları içinde çok güzel ve çok tercih edilen tasarımlar içinde yer almaktadır.

Siyah Beyaz Modern Mutfak Tasarımları

Siyah Beyaz Modern Mutfak Tasarımları

Mutfak dolapları siyah olarak tercih edilmiş olup duvar rengi ve mermerler ve alt fayanslar da beyaz renk kullanılması sonucu ortaya çok hoş bir modern mutfak tasarımı çıkmıştır.

Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Siyah Beyaz Mutfak Dolapları

Siyah beyaz mutfak dolapları evlerde iki renk kombinasyonu sonucu elde edilmekte ve mutfaklara modern ve estetik bir görünüm katmaktadır.

Siyah Beyaz Mutfaklar

Siyah Beyaz Mutfaklar

Mutfak ara fayanslar ve mutfak mermeri siyah olarak tercih edilmiş diğer tüm mutfak dolaplarında beyaz renk kullanılmıştır. Hoş ve güzel bir tasarımdır. Büyük yada küçük olan her mutfak da bu tasarımı tercih edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Siyah Beyaz Mutfak Modelleri

Gençler tarafından çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında yer almaktadır. Şık ve modern görünümlü mutfak isteyenler bu tasarıma evlerinde yer verebilirler.

Ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarla yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git