Siyah Beyaz Koltuk Takımı

admin

Modern Tasarım Siyah Beyaz Koltuk Takımları

Siyah beyaz koltuklar  evlerde ve ofislerde çok tercih edilen tasarımlar içinde bulunmakta olup salon, oturma odası ve misafir odalarına uygun tasarımları ile evlere muhteşem bir görünüm vermektedir.

Siyah Beyaz Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Siyah ve beyaz renk koltuk kombinasyonları evlerde salon, misafir odası ve oturma odalarında çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Şık ve estetik görünüm elde etmek isteyen gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Evlerde uzun yıllar bozulmadan kullanabileceğiniz dayanıklı modelleri bulunmaktadır. Koltuk takımlarında kullanılan kumaş yada derinin birinci sınıf olması, hafif olanları ve bazalı modeller çok tercih edilmektedir. Koltuk takımlarının ayakları zeminde kullanılan parke, fayans ve mermerlere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmış ürünleri tercih etmelisiniz.

Açılıp kapanan ve yatak olan ürünlerde duvara bitişik halde iken çekmeden yatak olabilen mekanizması bulunan ürünleri tercih etmenizi öneririz.  Siyah beyaz koltuk takımı fiyatları ikili takımlar için 1000 Tl ile 2000 Tl arasında değişmekte olup, tam takım fiyatları 2000 Tl ile 7000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satılmaktadır. Bu ürünleri mobilya üreticisi firmaların ürünleri arasında ya da internet üzerinden satış yapan ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz.

Kanepe Tarzı Siyah Beyaz Koltuk Takımları
Kanepe Tarzı Siyah Beyaz Koltuk Takımları

Kanepe tarzı bu koltuk takımları evlerde oturma odalarında çok tercih edilmektedir. Rahat ve konforlu tasarımlar arasında yer almaktadır. Ayrıca çok hoş bir görünümü bulunmaktadır.

Modern Siyah Beyaz Koltuk Takımları
Modern Siyah Beyaz Koltuk Takımları

Modern tasarımlardan hoşlanan kişiler bu tasarımı tercih edebilirler. İş yerlerinde ve ofislerde bekleme alanlarında da bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Modern Tasarım Siyah Beyaz Koltuk Takımları
Modern Tasarım Siyah Beyaz Koltuk Takımları

Evlerde salon ve misafir odalarında tercih edilmekte olup konforlu ve rahat bir üründür. Bu ürünleri evlerde uzun yıllar bozulmadan kullanabilirsiniz. Orta sehpa ile çok hoş ve estetik bir görünüm vermektedir.

Oturma Odası Siyah Beyaz Koltuk
Oturma Odası Siyah Beyaz Koltuk

Küçük olan oturma odalarında bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Ayaklı olan bu tasarım ile temizlik yaparken bu koltuk takımını çekmeden alt kısımların temizliği yapmak çok kolay olacak.

Şık Siyah Beyaz Koltuk Takımları
Şık Siyah Beyaz Koltuk Takımları

Misafir odası ve salonlarda tercih edebileceğiniz şık siyah beyaz koltuk takımları arasında yer almaktadır. Estetik görünümlü rahat bir tasarımdır.

Siyah Beyaz Deri Koltuk Takımları
Siyah Beyaz Deri Koltuk Takımları

Salon takımlarında deri koltuk sevenlerin tercih edebileceği muhteşem görünümleri ile salonlara ayrı bir hava katan bir üründür. Temizliği ve bakımı kolay olup hafif ve konforlu tasarımdır.

Siyah Beyaz Divan Set Koltuk Takımları
Siyah Beyaz Divan Set Koltuk Takımları

Büyük salonlarda ve geniş aileler için ideal bir tasarımdır. Rahat ve konforlu bir üründür. Evlere görsellik katmaktadır. Ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın