Siyah Beyaz Banyo Fayans Modelleri

Siyah ve beyaz renklerin ev dekorasyonunda uyumu ve şık duruşundan banyolarınızda siyah beyaz fayans modellerini tercih ederek estetik görünüme sahip banyo tasarımları oluşturabilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Fayans Modelleri ve Fiyatları

Siyah Beyaz banyo fayansı ıslak zemin olan banyolarımızda çok güzel uyum sağlamaktadır. Banyolara renk katmaktadır. Siyah ve beyaz zıt renklerden oluşan banyo fayans döşemeleri kombinasyonu ile evlerimizde bulunan banyolarımız çok estetik bir görünüm kazanmaktadır.

Siyah ve beyaz banyo fayans döşemeleri yapılırken beyaz ve siyah bir arada kullanılabileceği gibi ayrı ayrıda kullanılmaktadır. Örneğin fayanslar beyaz renk tercih edilirken banyo dolap ve aksesuarlarında siyah renk tercih edebilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğumun tam tersini de tercih edebilirsiniz.

Yine banyolarınızda lavaboları beyaz tercih ederek raf ve dolap gibi diğer aksesuarları siyah tercih edebilirsiniz. Banyo dolabı, küvet, klozet gibi diğer aksesuarlarda da siyah ve beyaz renklerdeki zıt ilişkiyi kullanarak güzel dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Fayans fiyatları ve modelleri hakkında , Koçtaş, Tekzen ,Ikea. Bauhaus gibi büyük marketlerden öğrenebilir ve ödeme koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak kolayca ödeyebilirsiniz.

Siyah ve beyaz  banyo fayanslarından dizayn edilmiş banyo örneklerinden oluşan bir foto galerisi hazırladım . Sizde evlerinizde bu tarz yada farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Siyah beyaz banyo fayans modelleri hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları

Siyah Beyaz Banyo Fayansları

Banyolarda tercih edilen siyah ve beyaz fayanslar görsellik olarak ortama aydınlık ve ferah bir görünüm katmaktadır. Resimdeki banyo tasarımında yerlerde kare şeklinde siyah ve beyaz fayans tercih edilmiştir.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-2

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-2

Banyolarda görünüme öen veren ve muhteşem bir görünüm elde etmek isteyen kişiler resimde görmüş olduğumuz fayans modelini tercih edebilirler. Bu banyo dekorasyonunda tam boy olarak fayanas uygulaması yapılmıştır.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-3

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-3

Küçük olan banyo ve tuvaletlere uygun bir fayans arayanlar bu fayans modelini tercih edebilirler. Ferah ve geniş bir görünüm elde edebilirler.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-4

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-4

Büyük banyo dekorasyonları için bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Yoğun olarak beyaz fayans tercih edilmiş aralarda dekor amaçlı olarak siyah banyo fayansı kullanılmıştır.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-5

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-5

Çiçek motifli banyo fayanları banyolarda ercih edilen siyah beyaz fayans modelleri arasında yer almaktadır. Ortama hoş bir hava katmaktadır.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-6

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-6

Şık ve estetik görünümlü banyo tasarımı oluşturmak isteyenler bu tasarımı tercih edebilirler. Desenli ve düz fayanslar bir arada kullanılarak güzel bir tasarım oluşturulmuştur.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-7

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-7

Siyah fayanslar ağırlıklı olarak tercih edilmiş ve ara fayans olarak da beyaz renk dekor amaçlı kullanılmıştır.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-8

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-8

Motifli ve işlemeli banyo fayansları farklı ve modern tasarımlardan hoşlanan gençler tarafından çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-9

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-9

Beyaz ve siyah renk olan fayanslar banyo dubvarlarında ayrı ayrı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan bir banyo tasarımını görmektesiniz. Dar ve küçük olan duvarlarda siyah renk tercih edebilir ve diğer alanlarda beyaz fayansları kullanarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-10Siyah Beyaz Banyo Fayansları-10

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-10

Sade tasarımlardan hoşlanan kişiler düz renk beyaz ve siyah fayansları tercih ederek estetik görünümlü tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-11

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-11

Aydınlatma sorunu olan banyolarda beyaz renkleri ağırlıklı olarak tercih edebilir ve siyah renkleri dekor amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-12

Siyah Beyaz Banyo Fayansları-12

Banyolara farklı hava katmak ve daha güzel alanlar haline getirmek için siyah beyaz renkler çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Ürünler hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git