Sıradışı Zemin Kaplamalar

Sıradışı Zemin Kaplamalar:  Ev, iş yeri ve ofis gibi mekanlara farklı bir hava kazandırmak amacı ile renkli ve farklı tasarımlar oluşturabilir ve modern bir hava katabilirsiniz….

Zemin Kaplama Modelleri ve Fiyatları

Bu tasarımları evlerin ve ofislerin kapalı alanların yada teras bahçe gibi açık alanlarda tercih ederek şık ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kullanıldıkları alanlara ayrı bir hava ve görsellik katmaktadır. Bu modelleri ev ve ofislerde tercih ederek sıradan görünümlerini bozabilir ve modern bir hava kazandırabilirsiniz.

Bu uygulamaları tercih edecekseniz ev ve iş yerlerinde kullanmakta olduğunuz mobilya ve diğer aksesuarlarla uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Uyumlu ve hoş bir hava elde edebilirsiniz. Zıt renkleri bir arada tercih etmeyin. Zıt renkleri bir arada kullanarak modern bir dekor elde etmek oldukça zordur.

Zemin kaplamalar temizliği ve bakımı kolaydır. Kolay yıpranmaz ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Zemin kaplama fiyatları uygulama yapılacak olan yerin metre karesi ve malzeme ve işçilik kalitesi ile orantılı olarak büyümektedir.  Zemin kaplama metre kare fiyatları 25 Tl den başlamakta olup 100 Tl kadar çıkmaktadır.

Zemin kaplamada malzeme kalitesi kadar işçilik uygulaması yapacak kişilerin bu işlerde uzman kişiler olması önemlidir.

Sıradışı Zemin Kaplama Görselleri

Yatak Odası Zemin Kaplama Modelleri

Yatak Odası Zemin Kaplama Modelleri

Zemin Kaplama Modelleri

Zemin Kaplama Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git