Sıra Dışı Banyo Dolapları

Banyo dolapları, sıra dışı banyo dolapları, sıra dışı banyo tasarımları, farklı ve şık banyo dolapları, banyo dolap tasarımları ve görselleri…

Sıra Dışı Banyo Dolapları

Banyoyu sıra dışı gösterebilen tasarımların başında banyo dolapları gelir. dolabın doğru konumlandırılmasıyla birlikte görünümü de önem taşır.

Bir dağ evi ya da doğa dostu olan evlerde görülebilecek ağaç dolapların düşünülenin aksine kurumuş bir ağacın gövdesi ve büyük dallarını çeşitli işlemler geçirdikten sonra bir lavabo haline getirilebilir. Özellikle suya dayanıklılığın arttırılması ve artık içinde herhangi bir böcek türünün yaşayamayacak halde olması gerekir. Dalların üzerine yine ağacın gövdesinden yapılmış düz şekilde cilalı tabakalar oluşturularak havlu, sabun ya da çeşitli banyo ürünlerini koyabilecek yerler oluşturulabilinir. Üzerine taştan oyulmuş bir çanak lavabo yerleştirilerek adeta doğayı evin içinde hissetmek mümkündür.

Vintage tarzda bir dresuar istenilen bir renge eskitme yöntemiyle boyanarak bir lavabo haline getirilebilir. Üzerine mermer kestirilip ayrıca dresuarın aynası kullanılarak mükemmel bir uyum sağlanabilinir.

Banyoları olduğundan geniş gösteren aynalar ise tüm banyo mobilyasını kaplamak suretiyle ortamda yokmuş gibi bir his uyandırılabilir. Modern aynı zamanda  klasik tarzda olan banyolar için uygundur. Klasik banyolarda kullanırken üzerine asılacak ayna gösterişli olmalı ve aksesuarlarla desteklenmelidir.

Sıra Dışı Banyo Dolapları Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git