Sıra Dışı Banyo Aynaları

Sıra dışı banyo aynaları, sıra dışı banyo ayna modelleri ve tasarımları, farklı ve modern tasarım aynalar ve görselleri…

Sıra Dışı Banyo Aynaları

Dekoratif aynalar bulundukları odanın dekorasyonunu etkileyen öğelerden biridir. Banyolarda genelde sade tarzlarda aynalar kullanılsa da işlev ve bütünleyici olarak etkilidir. Buhar tutmayan ve banyoda kullanılabilen nitelikte olması görüntüsünün yanında içeriğinin de seçilmesi gerektiğini belirtmektedir.

Aynaların ve bunların arkalarında bulunan dar dolapların, küçük birer depolama yeri olarak tercih edilmesi özellikle küçük banyolarda çok sık görülür. Genelde önden kapak şeklinde açılan aynalar olsa da; yuvarlak, arkasındaki dolabın sürgü sistemiyle yanlara doğru açılanları da kullanım şekilleri arasındadır.

Rustik olan banyo dolapların tamamlayıcısı olarak, aynaların çerçevelerinde kullanılan süslemeler önemlidir. Dikdörtgen bir aynanın çevresini dallarla süslemek veya çerçevenin üzerine taşlar yapıştırarak doğal havayı yakalamak sağlanabilir.

Özellikle yazlık evlerde kullanılan deniz kabukları ve yıldızlarla bezenmiş çerçeveler ise oldukça bilinen bir model olsa da yine de bulunduğu ortamı sıra dışı hale getirir.

Aynalara entegre ışıklar ve bunların çeşitli desenlerde ve geometride olması ürün yelpazesini oldukça geniş hale getiriyor. Modern tarz banyolarda kenarlarda ya da çepeçevre dikdörtgen veya yuvarlak halinde bulunabilirken, daha klasik banyolarda çiçekli, damask ya da dalgalı gibi şekillerde olabilir.

Yemek odalarında kullanılan büyük ve varaklı aynalar ise banyoları şıklaştıran unsurlardır. Aynaların kenarlarında bulunan yine aynadan yapılmış motifler veya kristallerle süslenmiş olanlarda sıra dışı banyo aynalarının arasındadır.

Bütün bunları eğlenceli bulmayanlar için ise; kırmızı bir çerçeve konulan Mickey Mouse kulakları ve elleri, Hello Kitty nin fiyongu, değişik cam renklerinle süslemek ya da hayal gücünüzü zorlayıp düz bir aynanın etrafını süsleyebileceğiniz materyaller bulmak sayesinde banyonuzu daha kişisel bir hale getirebilirsiniz.

Sıra Dışı Banyo Ayna Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git