Simli Halı

Simli Halı Modelleri ve Fiyatları

Her geçen gün farklı bir halı modeli çıkaran üretici firmalar belli halı kalıplarından ve modellerinden hiçbir zaman hiçbir dönem vazgeçemiyorlar. Vazgeçilemeyen halı modellerinden biri de şüphesiz ki simli halı modelleri. Simli halı modelleri belki çok eskilere dayanmaz ama piyasaya sürüldüğü ilk andan itibaren hiçbir şekilde yerini kaybetmedi ve aynı hızda satılmaya devam etti.

Simli halıların çokça tercih edilmesinde en büyük sebep şüphe yokki simlerin parlaması ile birlikte üstüne düşen saçın ve tozun pek dikkat çekmemesi. Çünkü halının kendi ipinde olan ve hiçbir şekilde dökülme yapmayan bu simler halı ne kadar süpürülse ne kadar yıkansa da hiçbir şekilde çıkmıyor. Bu sayede kullanıcı halının simlerini oldukça uzun bir süre kullanabiliyor.

Simli halılardaki parlaklık ipin kendisinden olmasıyla birlikte halıya herhangi bir zarar vermiyor. Ileriye dönük bir deforme de söz konusu olmuyor. Fakat şöyle de bir şey varki piyasaya sürülen ve satılan her simli halı aynı özelliklere sahip olamıyor malesef. Simli halı seçerken ve alırken markasına dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca piyasada o markanın simli halı modellerini kullananlarının görüşleri de önemli. Çünkü bazen marka halılarda bizlere ciddi sorunlar çıkarabiliyor.

Simli halı modelleri daha çok model üzerinden değil de renk üzerinden gidiyor. Tek rengin ton geçişleri ile hazırlanan bu halı modelleri içindeki parlak simli iplerle birlikte farklı bir hava katıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git