Simli Derz Dolgu Modelleri ve Renkleri

Simli Derz Dolgu Modelleri ve Renkleri: Simli derz dolgular, dekoratif olarak mutfak ve banyolarda kullanılmakta olan fayansların arasında kullanılmakta olup şık ve esetik bir görünüm vermektedir…

Simli Derz Dolgu

Tasarıları seven kişilerin tercihleri arasında yer alan Simli der dogular modern ve farklı bir mutfak ve banyo dekorasyonu oluşturmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Koyu renk fayanların ara kısımlarında açık renk ve ışıltılı simler kullanılarak farklı bir görünüm elde edilebilir. Bunun yanı sıra açık renk fayanlarda yine koyu ve parıltılı simli derz dolğular kullanılarak hoş ve modern bir görünüm elde edilebilir.

Evlerde derz dolgular silinmeye ve evlerde kullanılmakta olan kimyasallara bağlı olarak yıpranmalar gözükmektedir. Sizde banyo ve mutfaklarda fayansları değiştirecekseniz derz dolgusu simli derzleri tercih edebilirsiniz. Fayanları değiştirmeden de yıpranan derzleri değiştirebilirsiniz.

Simli derz dolgu modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek ürünler ve görünüleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Simli Derz Dolgu Görselleri

6

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git