Şık Tavan Modelleri

Şık tavan modelleri, farklı ve sıra dışı bir görünüm elde etmek için asma tavan modelleri ve stropiyer tavan kaplama ve uygulama görselleri….

Tavan Modelleri ve Çeşitleri

Evlerde tavan uygulamaları genellikle başta salonlar olmak üzere, misafir odaları, yatak odaları ve bebek odalarında çok tercih edilmektedir. Evlerde şık ve modern bir görünüm elde etmek ve sıra dışı tasarımlara sahip olmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Farklı ışıklandırma sistemleri ile bu görünüm daha da muhteşem bir hale gelmektedir.

Evlerin yanı sıra asman tavan uygulamaları ofis ve iş yerlerin de de tercih edildiğini görmekteyiz. Evlerde olduğu gibi ofis ve iş yerlerinin de havası değişmekte ve modern bir görünüm katmaktadır. Şık tavan modeli oluşturmak için genelde alçı tavan modelleri çok tercih edilmektedir. Alçı uygulaması kolaydır. Alçı uygulaması maliyetini daha da düşürmek ve yine güzel bir görünüm elde etmek için stropiyer modelleri kullanılarak stropiyer tavan kaplama sistemleri de uygulanmaktadır.

Şık tavan uygulaması için hazır asma tavan modelleri tercih edebilir dilerseniz de farklı tasarımları araştırarak evinize uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Şık tavan lambaları ile mevcut görünümü daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

Şık Tavan Modelleri Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git