Şık Boy Aynaları

Şık boy aynası, şık boy aynası modelleri ve tasarımları, yatak odası boy aynaları, dekoratif boy aynası modelleri ve görselleri…

Şık Boy Aynası Modelleri ve Tasarımları

Boy aynalarının kullanım yerleri yatak odaları, holler ve antrelerdir. Evden çıkarken ya da kıyafet seçerken üzerimizde giydiklerimizi kendimize yakışıp yakışmadığını kontrol etmek ya da son rötuşlar yapmak için idealdirler. Kendimizi bütünüyle gördüğümüzden boyları genelde 160 cm ve daha üzeri olabilir. Pencere formundaki boy aynaları ise salonlarda, koltuk arkalarındaki duvarlarda ya da yemek masasının bulunduğu yerlerde  kullanılarak dekorasyona bir ayrıcalık katar.

Zihninizde canlandırdığınız modeller dikdörtgen olsa da çok çeşitli formlar şeklinde de karşınıza çıkabilir. Kenar çerçevelerinin çeşitliliği ise evinizin tarzına aynı zamanda da sizin beğeninize kalmış bir durumdur. Varaklı modeller klasik ya da dömi klasik tarz döşenmiş evlerde kullanılsa da çok sade mobilyalarınız ya da modern bir tarzınızla birlikte kullanılarak dekorasyonunuzun daha ilgi çekici ve evinizin güzel görünmesini sağlayacaktır. Çerçeveleri  swarosvki taşlarla süslenmiş ya da çeşitli renkli desenlerde süslenmiş boy aynaları ise evinizin şıklığına şıklık katacaktır. Özellikle çerçeve desenlerinin birbirinden değişik modelleri sizi seçim yaparken oldukça zorlayacaktır.

Yatak Odası Boy Aynaları

Yatak odalarının vazgeçilmezi haline gelen dolaplı boy aynaları ise hanımların kurtarıcısı haline gelmiştir. Kısa olan derinliği sayesinde çok yer kaplamamasına rağmen içerisine bolca küpe, kolye gibi aksesuarlar, makyaj malzemeleri ve parfümler barındıracak kadar da geniş bir iç hacmi vardır. Duvara asılan ya da kendinden ayaklı seçeneklerinden birine odanızın kullanım alanında göre karar vererek sahip olabilirsiz.

Boy aynası fiyatları 100 Tl ile 750 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünleri Koçtaş, Tekzen, İkea, Bauhaus gibi yapı marketleri ve internet üzerinden satış yapan e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Dekoratif boy aynası modelleri içinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek, yatak odası, antre ve hollere uygun olan tasarımları arasından tercih yapabilirsiniz.

Şık Boy Aynası Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git