Sibel Can’ın Evi

Sibel Can Beykoz’da bulunan evini dekorasyon yatırdı. Dekorasyondan sonra çok şık ve muhteşem bir eve sahip olan Sibel Can evinin kapılarını açtı…

Sibel Can’ın Evinin Görüntüleri

Sibel Can’ın evi nerede diye merak edenler için Sibel Can İstanbul ilinde Beykoz ilçesinde ikamet etmektedir. Sibel Can Beykoz’da müstakil bir evde ikamet etmektedir. Evi üç katlı olup evinde 9 adet odası ve 7 adet banyosu bulunmaktadır. Sibel Can yakın zamanda evini dekorasyon yatırdı ve çok şık görünüme sahip bir eve sahip oldu. Ev toplamda 1200 M2 bir kullanım alanına sahip bulunmakta olup evin içerisinde kuaför ve müzik kayıt odası da ilave ettiren sanatçı sahne dışında kalan tüm zamanını bu muhteşem evde geçireceğini ve evini çok sevdiğini söylemektedir.

Evinin kapılarını medyaya açan sanatçı tertemiz ve pırıl pırıl olan bu evini çok sevdiğini ve sahne dışında kalan tüm zamanlarını evinde geçirmekten çok mutlu olduğunu, evinin kendi özel ilgi alanına göre değil, merakına göre tasarım yatırmış. Beykoz aynı zamanda doğa ile iç içe bir ilçe olduğu için burada oturmaktan çok keyif aldığını söyledi. Çiçekler ve orman ile iç içe olmanın kendisine çok iyi geldiğini ve doğa ile baş başa kalmaktan keyif aldığı sanatçının her halinden belliydi.

İşte Sibel Can’ın evinin son halinin görüntüleri

Sibel Can'ın Evi

Sibel Can’ın Evi

Sibel Can'ın Evi-2

Sibel Can’ın Evi-2

Sibel Can'ın Evi-3

Sibel Can’ın Evi-3

Sibel Can'ın Evi-4

Sibel Can’ın Evi-4

Sibel Can'ın Evi-4

Sibel Can’ın Evi-4

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git