Shanggy Halı Modelleri

Shanggy Halı Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyon ürünleri arasında vazgeçilmez bir yer almakta olan halı tasarımları içinde özellikle salonlarda çok tercih edilmekte olan bir halı modelidir. Shanggy  halı tasarımları ev dekorasyonlarına katkı sağlamakta olan evlere ayrı bir görsellik ve modernlik katan halı modelleri içinde yer almaktadır.

Son yılların gözde tasarımları arasında bulunan bu halı modelleri özellikle 20 ve 40 yaş arasında bulunan genç bayanların gözde halı modelleri arasında yer almaktadır. Açık renkleri çok tercih edilmekte olan bu halılar evlerde salon ve misafir odalarına ferah ve aydınlık bir görünüm kazandırmaktadır.

Son yıllarda sade ve açık renklerin yanında desenli,işlemeli ve geometrik desenli halılar evlerde daha çok tercih edildiğini görmekteyiz. Geometrik desenli halılar daha çok tercih edilmektedir. Shanggy  halı renkleri arasında en çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem, kırmızı ve siyah renklerden oluşan halılar daha çok tercih edilmektedir.

Shanggy  Halı Nedir ve Nasıl Temizlenir ?

Bu halılar genel olarak uzun tüylü yada uzun iplikli el dokuması şeklinde olan kalın post halılara Shanggy halı denilmektedir. Tüy yada iplik uzantıları 3 cm ile 5cm arasında değişmektedir. İpleri kalın düz ve bükümlü modelleri bulunmaktadır. Evlerde oda sıcaklığını koruyan ve kış aylarında çok tercih edilen halı modelleri arasında en çok tercih edilen halı modelleri arasında yer almaktadır.

Shanggy  Halı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Bu halıların kaliteli iplik ve kumaşlardan yapılmış olması ve bilindik markaların tercih edilmesi çok önemlidir. Merinos, Kaşmir ve Saray Shanggy halıları en çok tercih edilen halı markaları arasında yer almaktadır. Bu halıların anti alerjenik olanlarını tercih etmekte yarar vardır.

Shanggy  Halı Temizliği

Bu halılar diğer halılara göre temizliği daha zordur. Temizliği zor olduğu için ev hanımları bu halıları temizlerken zorluk çekmektedir. Tüylü olan bu halıların alt kısımlarında sürekli olarak toz kalmaktadır. Elektrik süpürgelerinin çok iyi olması size kolaylık sağlayacaktır. Bu halılar genelde günlük temizlikte silkeleme yöntemi daha çok tercih edilmektedir. Halı yıkama fabrikaları da bu halıları çok temiz  olarak yıkamaktadır.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git