Seperatör Modelleri

Ev dekorasyonun da kullanılmakta olan şık ve estetik görünüme sahip seperatör modellerini tercih ederek modern görünüme sahip evlere sahip olabilirsiniz…

Modern Seperatör Modelleri

Ev dekorasyonu alanında dekoratif amaçlı kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Ahşap seperatör modelleri, cam seperatör modelleri ve mdf separatör modelleri evlerde dekorasyonlarda en çok tercih edilen modern seperatör modelleri arasında yer almaktadır.

Bu ürünler evlerde yada iş yerlerinde evin yada iş yerinin belirli bir kısmını birbirinden ayırmaya yada duvarlara dekoratif amaçlı bir görünüm katmak için kullanılmaktadır. Ev ortamında kullanılmakta olan modern seperatör modelleri bulunmaktadır.

Cam ve plastik modeller evlerde çok tercih edilmekte olup bayanların en çok tercih etmiş olduğu seperatör modelleri arasında bulunmaktadır.

Bu aksesuarlar evlerde açık mutfak yada amerikan mutfak diye adlandırmış olduğumuz yerlerde oda ile mutfak arasını ayırmak için, büyük olan salonları ayırmak için kullanılmaktadır. Salonlarda yemek masalarının görünmemesi yada büyük olan misafir ve salonları birbirinden ayırmak için kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda evinizin görülmemesini istediğiniz alanlarda bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Renkli yeni tasarım ve kitaplık olarak kullanabileceğiniz 2016 Separatör Modelleri içinden yeni tasarımları tercih edebilirsiniz. Seperatör bölme evlerde ve iş yerlerinde kullanılan şık ve estetik görünümlü modelleri bulunmaktadır

Seperatör modellerinde oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu fotoları inceleyerek fikir sahibi olabilir ve istediğiniz ürün ile evinizi dekore edebilirsiniz.

Seperatör modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Ağaç Desenli Seperatör Modelleri

Ağaç Desenli Seperatör Modelleri

Salon ve misafir odası tasarımlarında bu modeli tercih edebilirsiniz. Geniş alanlarda kullanılan bir modeldir. Şık ve modern bir görünüm vermektedir.

Beyaz Desenli Seperatör Modelleri

Beyaz Desenli Seperatör Modelleri

Salon, oturma odası ve misafir odalarında bu modelleri tercih edebilirsiniz. Beyaz renk olan bu seperatörler her renk mobilya ve koltuk takımı ile uyumludur. Desenleri çok hoş ve şık görünmekte olup bulundukları alanlara ayrı bir hava katmaktadır.

Beyaz Salon Takımlarına Uygun Seperatör Modelleri

Beyaz Salon Takımlarına Uygun Seperatör Modelleri

Beyaz salon takımlarına uygun bir model arıyorsanız kırmızı renk olan bu modeli tercih edebilirsiniz. Kullanıldıkları alanlara estetik bir görünüm vermektedir.

Cam Seperatör Modelleri

Cam Seperatör Modelleri

Cam seperatör modellerini evlerde ve ofisler de kullanabileceğiniz tasarımlar arasında bulunmaktadır. Gençler tarafından çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Çiçek Desenli Seperatör Modelleri

Çiçek Desenli Seperatör Modelleri

Bayanların en sevdiği ve en çok tercih etmiş olduğu beyaz renk ve çiçek deseni ile evlere ayrı bir hava katmaktadır. Açık renk olması nedeni ile bulundukları ortama aydınlık ve ferah bir görünüm katmaktadır.

Çiçek Motifli Seperatör Modelleri

Çiçek Motifli Seperatör Modelleri

Siyah, kırmızı ve beyaz renklerden oluşan bu seperatör  modelleri modern ve estetik bir görünüm sunmakta olup evlerde salon, misafir odalarında gönül rahatlığı ile bu modeli tercih edebilirsiniz.

Estetik Görünümlü Seperatör Modelleri

Estetik Görünümlü Seperatör Modelleri

Modern salon tasarımlarında kullanılan seperatör modelleri arasında beyaz renk olan bu modeller en sık karşımıza çıkan ve estetik görünümlü tasarımlar arasında yer alır.

Farklı Tasarım Seperatör Modelleri

Farklı Tasarım Seperatör Modelleri

Farklı tasarım ve dayanıklı ev ve iş yerlerinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir tasarımdır.

Ferforje Seperatör Modelleri

Ferforje Seperatör Modelleri

Ferforje görünümlü seperatör modelleri lüks salon ve oturma odalarında tercih edilmekte ve resimde görmüş olduğunuz gibi çok güzel bir görüm sunmaktadır.

İş Yerlerine Uygun Seperatör Modelleri

İş Yerlerine Uygun Seperatör Modelleri

İş yerleri ve ofisler seperatör modellerinin iş hayatında kullanıldığı yerler genelde ofis kısımlarıdır. Bu kısımlar da kaba olmayan zarif modeller tercih edilmekte yarar vardır.

Modern Seperatör Modelleri

Modern Seperatör Modelleri

Dublex evlere de merviden kenarlarında da kullanılmaktadır. Ahşap tercih edildiğinde resim de görmüş olduğunuz gibi şık ve modern bir görünüm vermektedir.

Mutfak Seperatör Modelleri

Mutfak Seperatör Modelleri

1+1 evler yada stüdyo daireler de bulunan Amerikan Mutfak yada L Mutfakları oturma alanlarından ayırmak için en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bir çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ofis Seperatör Modelleri

Ofis Seperatör Modelleri

Açık ofislerde ofis masalarını yada müdür , müdür yardımcısı odalarını bir birinden ayırmak için kullanılmaktadır. İş yerlerine farklı bir görünüm ve hava katmaktadır.

Şık Seperatör Modelleri

Şık Seperatör Modelleri

Kullanılmakta olan mobilya ve diğer ev dekorasyon ürünlerine uygun çok şık seperatör modelleri bulunmaktadır. Salon ve misafir odalarında tercih edebilirsiniz. Misafirleriniz de bu modelleri çok beğenecektir.

Siyah Seperatör Modelleri

Siyah Seperatör Modelleri

 

Tasarım Seperatör Modelleri

Tasarım Seperatör Modelleri

Tasarım bir salon ve misafir odası oluşturmak isteyenler tarafından tercih edilen farklı modeller arasında yer almaktadır.

Yatak Odası Seperatör Modelleri

Yatak Odası Seperatör Modelleri

Yatak odaları ve genç odaları seperatör modellerinin evlerde en sık kullanıldığı odalar arasında yer almaktadır. Yatak odalarına uygun çok model bulunmakta olup yatak odası takımına uyumlu bir renk tercih ederseniz şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git