Şark Köşesi Modelleri

Evlerde ve bazı mekanlarda karşımıza çıkan şark köşesi modelleri bulundukları ortama ayrı bir estetik katmaya devam ediyor.

Şark Köşesi Modelleri ve Fiyatları

Şark köşesi nedir  diye merak edenler için evlerde ve mekanlarda doğu ve güneydoğu ağırlıklı renk ve modellerin kullanıldığı bu modeller,bu bölgelere gelen misafir karşılama yerleri ve oturma  alanları olarak kullanılan yerlere denilmektedir.

Şark köşeleri önemli kişileri ve misafirleri ağırlamakta kullanıldığı için günümüzde bir çok bölgede bulunan  evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlere ve mekanlara hoş bir görünüm katmaktadır.Aynı zamanda eve geln misafirleri böyle bir köşede ağırlamak da hem eve gelen misafire hemde ev sahibine ayrı bir zevk vermektedir.

Şark köşesi fiyatları köşenin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişmektedir. Köşe kullanılan ürünlerin el yapımı ve orjinal el dokuması ürünler diğer ürünlere göre daha fazla fiyata satılmaktadır. Fiyatlar 1000 Tl ile 3000Tl arasında değişmektedir.

Şark köşesi  gruplarından oluşan  bir foto galeri hazırladık sizde bu takımları inceleyrek evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İzmir Şark Köşesi Modeli

İzmir Şark Köşesi Modeli

izmir şark köşesi modeli yeni tasarımları ve şık modelleri ile evlerde gençler tarafındna tercih edilen modern tasarımlar arasında yer almaktadır. İşlemeleri ve modelleri ile evlere ayrı bir hava katmaktadır.

Mini Şark Köşesi Modelleri

Mini Şark Köşesi Modelleri

Şark köşelerinde kullanılmakta olan motifler ve süslemelerde evlere ve mekanlara uyum sağlamaktadır. Bu köşeler vermiş olduğu rahatlık ve konforu içinde  tercih edilmektedir. Şark köşesi minderleri ve süslemeleri el yapımı ve özenle dokunmuş motifler ortama ayrı bir hava katmaktadır.

Modern Şark Köşesi Modelleri

Modern Şark Köşesi Modelleri

Modern şark köşesi takımları ile doğu illerinin kültürü evlerimize kadar gelmiştir. Bu kültürü yurt dışında taşıyan mekanlarda bulunmaktadır. Şark köşeleri günümüz teknolojisi ile farklı bir çizği kazanmış ve çok modern ve estetik bir görünüm ile evlerimiz de yerini almıştır.

Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi Modelleri

Büyük şark köşeleri evlerde salon ve mekanlarda tercih edilmektedir. Modern ve gösterişli bir modeldir.

Şark Köşesi Modelleri-1

Şark Köşesi Modelleri

Evlerde çok yer kaplamadan küçük bir alan içinde loş bir mekan oluşturmak için bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Üç kişilik olup çaok yer kaplamaz.

Şark Köşesi Modelleri-2

Şark Köşesi Modeli

Ürünler ve görseller hakkında hakkında bilgi,  görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Şark Köşesi Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Halil dedi ki:

  Şark köşesi fiyatlari uygun geldi. Kaliteli ve şık tasarımlar….

  1. Halil dedi ki:

   Selam,

   Modern Sark kösesi modellerinin
   Fiyatını öğrene bilir miyim lüften ?

   Teşekkürler

   İyi günler

   Halil Öztürk

Sayfa başına git