Sanat Halı Modelleri ve Fiyatları

Sanat Halı Tasarımları

Sanat Halı üretim faaliyetlerine 1985 yılında başlamıştır. Halıya işlenen Sanat sloganı ile modern ve şık tasarım halıları bulunmaktadır.Sanat halı gençlere özgü tasarımları arasında bulunan “Pop Sanat”, “Patchwork”, “Karabağ” ve “Örgü” modelleri evlerde başata salon, misafir odası, oturma odası,mutfak ve genç odalarında tercih edebileceğiniz çok farklı tasarımları bulunmaktadır.

Patchwork Halı Modelleri son zamanlarda çok tercih edilen tek rengin büytün tonları bir arada kullanılarak üretilmiş olan bu halılar özellikle 20 – 40 yaş arası bayanların gözde tasarımları arasında yer almaktadır.

Karabağ Halı Modelin de modern ve geleneksel çizğilerin bir arada harmanlanması sonucu ortaya çıkan farklı ve şık modelleri bulunan bir tasarımdır.

Sanat halı krem ve kırmızı renk karışımından elde edilen Pudra Halı modelleri yine ayrıca çok tercih edilen ve çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır. Mint yeşili ve buz mavisiyle harmanlanması oluşan Delüx halı koleksiyonu evlerde salon ve misafir odalarınızda arzu etmiş olduğunuz şıklığı ve modernliği yakalamız mümkün.

Sanat halı fiyatları ürünlerin metre karesine göre değişmektedir. Büyük olan halılar ve özel tasarımlar daha pahalıyken, diğer normal tasarımlar daha uygundur.

En güzel ve en çok tercih edilen Sanat halı modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeri içinden evlerinize uygun şık ve modern tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git