Salon Avize Modelleri

Son zamanlarda yeni aydınlatma sistemleri ile hayatımızda eski kadar önemi olmayan Salon Avize Modelleri yeni tasarımları ile evlerimizde eski yerlerini almaya başladı…

Salon Avize Modelleri ve Çeşitleri

Salonlar evlerimizde yaz ve kış en çok kullanılmakta olan odadır. Son yıllarda farklı aydınlatma sistemlerinin kullanılmaya başlandığı salonlarımızda yeni tasarımları ile göz kamaştıran modern salon avize modelleri eski yerlerini almaya başladı.

Büyük üretici firmaların müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu çok farklı tasarım modeller şıklıkları ile göz kamaştırmaktadır. Retro, İskandinav ve Vintage tarzı mobilyalarla birlikte salon avize modelleri daha çok tercih edilmeye başlandı. Kristal taşlı avize modelleri, klasik avize modelleri, ağır avize modelleri evlerde daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Salon avize fiyatları her bütçeden kişini rahatlıkla alıp evlerini dekore edebilecekleri fiyat bandında bulunmaktadır.

En çok tercih edilen salon avize modelleri ve çeşitlerinden oluşan bir galeri hazırladık. Sizde bu modeller arasından evinize en uygun olanı tercih edebilir ve evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Salon Avize Modelleri

Modern Salon Avize Modelleri

Modern salon avize modelleri gençler tarafından çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır. Klasik salon avize modelleri orta yaş ve üzeri kişiler tarafından tercih edilmektedir.

 

Salon Avize Modelleri

Duvar Salon Avize Modelleri

Salon avizelerinin kullanmış olduğunuz eşyalarla uyumlu olması çok önemlidir. Klasik avizeleri antika ev dekorasyonlarında tercih edilmekte olup, modern salon takımlarının olmuş olduğu evlerde modern v eşık avize modelleri tercih edilmektedir.

Salon Avize Modelleri

Şık Salon Avize Modelleri

Salonlarda kullanılmakta olan eşyalara uyumlu avize tercih edilmesi çok önemlidir. Son zamanlarda ince ve zarif salon avize modelleri daha çok tercih edilmektedir. Salon avize takımları ev dekorasyonun vazgeçilmez unsurları arasında bulunmaktadır.

 

Salon Avize Modelleri

Metal Görünümlü Salon Avize Modelleri

Asma tavan sistemi yapılmış olan evlerde daha şık bir salon görünümüne katkı sağlayan salon avizeleri asma tavan ışık sistemi ile uyumlu olduğu zaman estetik bir görünüm sunmaktadır.

Salon Avize Modelleri

Askılı Salon Avize Modelleri

Avize tasarımları her geçen gün faklı tasarımlar ortaya çıkarmakta ve şık ve modern görünüme sahip bir eve sahip olmanıza katkı sağlamaktadır.

Salon Avize Modelleri

Salon Avize Modelleri

Farklı ve modern avize  fiyatları  50 Tl ile 500 Tl arasında değişmekte olup yapı marketleri ve e- ticaret siteleri üzerinden bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Kredi kartına 9 ile 12 taksit imkanı bulunmaktadır.

Salon Avize Modelleri

Salon Avize Modelleri

Avize tasarımlarını salon, çocuk odası, yatak odası ve mutfaklara uygun modelleri bulunmaktadır. Avizeler maliyeti düşük ev dekorasyonuna katkıları büyük olan ev aksesuarları arasında bulunmaktadır.

Salon Avize Modelleri

Estetik Görünümlü Salon Avize Modelleri

Salonlarda ve oturma odalarında farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız estetik ve modern tasarım avize modellerini tercih edebilirsiniz. Salon takımlarının vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında bulunan tasarımlar

Salon Avize Modelleri

Klasik Salon Avize Modelleri

Koçtaş salon avize modelleri, Ikea salon avize modelleri, Tekzen salon avize modelleri, Bauhaus salon avize modelleri kendi alanlarında iddialı oldukları ürünleri bulunmaktadır. Bu şirketlerden alış veriş yapabilir ve kredi kartına taksit olanaklarından yararlanarak size en kolay olan ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git