Salon Asma Tavan Modelleri

Asma tavan uygulamaları, Asma tavan çeşitleri, Asma ve Gergi tavan çeşitleri, Asma Tavan Modelleri 2016 ve 2017 hakkında bilgiler…

Evlerde özellikle salonlarda kullanılmakta olan asma tavan uygulamaları ile evler eskisinden şık ve estetik bir görünüm kazanmaktadır…

Salon Asma Tavan Örnekleri

Ev dekorasyonunda özellikle salonlarda çok kullanılmakta olan salon asma tavan modelleri evlere ferah ve rahatlık hissi vermesinin yanında çok şık ve modern bir görünüm katmaktadır. Asma tavan ışıklandırması kullanılması ile de ayrı bir görsel şölen sunmaktadır.

Evinizde kullanmış olduğunuz mobilya tasarımları ister klasik mobilya tasarımları isterse modern mobilya tasarımları olsun her modelle uygun olan uyumlu asma tavan modelleri bulunmaktadır. Salonlarda farklı ışıklandırma seçeneklerinde zevk alan kişilere kesinlikle asma tavan uygulamalarını tavsiye ediyoruz.

Salonların yanı sıra misafir odalarında da bu uygulamaya çok yer verilmektedir. Bu uygulamaların yapılmış olduğu yerler modern ve şık bir görünüm kazanmaktadır. Böyle bir ortamda misafirlerinizle geçireceğiniz zaman daha keyifli bir hal alacaktır.

Salon asma tavana fiyatları uygulamayı yapacak olduğunuz yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Büyük olan alanlara daha fazla ücret ödenmektedir. İşçilik ve malzeme giderleri büyük alanlarda artmaktadır. Salon için asma tavan fiyatları malzeme + işçilik şeklinde anlaşabileceğiniz gibi, malzemeyi siz alarak sadece işçilik uygulaması için anlaşma yapabilirsiniz.

Evlerin yanında iş yeri ve mekanlarda da çok tercih edilmektedir. Alçı kullanımı ve görselli çok hoş tasarımlar oluşturmak mümkün olduğu için mimari ve ev dekorasyonunda çok tercih edilmektedir.

Asma tavan uygulamalarından oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek fikir sahibi olabilir ve evlerinizde beğendiğiniz uygulamaya yer verebilirsiniz. Asma tavan uygulamaları hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git